Sari la conținut

Accident plevnei 135- 137


Black_horse
 Share

Postări Recomandate

Astazi 02.05.2011 in jur de ora 14:10 a avut loc un accident in care a fost implicat o motociclista, numele ei este Toderici Ionela, 23 de ani, in acest moment este la Spitalul Militar, internata la urgente cu traumatism cranian. Mai multe informatii nu detin. Atasez 2 poze facute pe graba. Postez cu speranta ca cineva o cunoaste si poate veni sa i ridice motocicleta si eventual sa mearga la ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Black Horse: Astazi 02.05.2011 in jur de ora 14:10 a avut loc un accident in care a fost implicat o motociclista, numele ei este Toderici Ionela, 23 de ani, in acest moment este la Spitalul Militar, internata la urgente cu traumatism cranian. Mai multe informatii nu detin. Atasez 2 poze facute pe graba. Postez cu speranta ca cineva o cunoaste si poate veni sa i ridice motocicleta si eventual sa mearga la ea."

 

Cele de mai sus le-am primit pe messenger. Cred ca este vorba despre acelasi eveniment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, este vorba de acelasi accident... am fost pana acolo, prietenu ei deja era prezent, sosise si fratele fetei cu duba, fata este ok, rani usoare, caz clasic de neacordare de prioritate din partea unui sofer de masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi 02.05.2011 in jur de ora 14:10 a avut loc un accident in care a fost implicat o motociclista, numele ei este Toderici Ionela, 23 de ani, in acest moment este la Spitalul Militar, internata la urgente cu traumatism cranian. Mai multe informatii nu detin. Atasez 2 poze facute pe graba. Postez cu speranta ca cineva o cunoaste si poate veni sa i ridice motocicleta si eventual sa mearga la ea.

 

 

si pozele? insanatosire grabnica feteifo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e rs125...pozele nu prea au valoare...motoreta era data pe-o parte si era o leganza sau nubira aparent de guvern care cred ca a vrut sa faca stanga prin fata ei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...