Sari la conținut

DUCATI Romania isi deschide portile


ducatist
 Share

Postări Recomandate

Sambata 28 Mai, incepand cu orele 10, asteptam toti iubitorii si posesorii de motociclete la deschiderea oficiala a noului showroom DUCATI in Bucuresti. Noua cladire ocupa o suprafata de 400 de metrii patrati, incluzand un Showroom pe 2 nivele, Service, spatiu de clienti, terasa si parcare de 600 de metri patrati si se gaseste pe Sos. Giurgiului 23 C, la intrare in Comuna Jilava.

 

 

Universul DUCATI va asteapta !

 

Multumim,

Echipa DUCATI Romania.

www.ducatiromania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate dar asta e un service/dealer auto mic aflat in picaj cu profitul, scoate numai 150 mil/an net. din ce vreti sa tineti dealership-ul moto? auto italia au venit in bot cu honda si e ditai firma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: sa revenim.

..ne cheama, se dau bauturi gratis :friends: :bounce: ..mergem.

lat. edit---acolo se repara si se pot vedea vw beetle vechi... :cheers: ..masini clasice (la metrotehnica..)

Editat de SUZIE-GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In an de "criza" , sa ai "curajul" sa investesti asa mult in Romania, in piata moto, este un act de curaj si de incredere, cel putin din pct. meu de vedere. Bravo Metrotehnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curaj si poate un pic de fler. eu mi-am luat de curand o mobra de la ei si atat din vazute cat si din auzite au vandut o caruta de motociclete noi de la inceputul anului, inclusiv 3 Diavel care sunt pe la 16000-19000 eur. Bucata! criza, criza da' brandurile premium se vand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...