Sari la conținut

Plimbare incepatori 11 sau 12 iunie Siriu.


rdarogeorges
 Share

Postări Recomandate

Mai sefule, daca tot esti incepator, ce te...grija legat de cati merg in plimbarea asta?

Tu vrei sa faci kilometri sau sa socializezi?

Nu cred ca omu' care a inceput topicul te-a obligat sa te alaturi proiectului sau. El a spus ce vrea sa faca. Daca nu-ti convine, du-te unde-ti convine, nu mai posta doar ca sa te afli in treaba, cu mofturi de vedeta de Dambovita!

 

Nu stiu de ce te bagi, da ma rog... eu mai am 2 variante de excursie in weekendul ala, asa ca acum (ca am si bani de benzina) as merge pe varianta unde sunt mai multi, ca e mai frumos in grup mai mare.

Iar doar asa sa fac kilometri nu ma intereseaza... kilometri poti sa faci si pe autostrada dus-intors cat vrei.

 

Eh, daca eu sunt vedeta de dambovita, tu esti un taran... hai dute tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ahhhhh ce bine suna.Eu tot duminica as putea ca termin sesiunea sambata :banana:.Da nu promit nimica (sisqoxtc gabi_papi).Cel mai probabil daca mergeti duminica vorbim pe mess sambata.(stiu ei cine)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce te bagi, da ma rog... eu mai am 2 variante de excursie in weekendul ala, asa ca acum (ca am si bani de benzina) as merge pe varianta unde sunt mai multi, ca e mai frumos in grup mai mare.

Iar doar asa sa fac kilometri nu ma intereseaza... kilometri poti sa faci si pe autostrada dus-intors cat vrei.

 

Eh, daca eu sunt vedeta de dambovita, tu esti un taran... hai dute tare

 

 

Cum doamne ajungeti la discutiile astea??? Si eu tin cont la cate persoane merg... una e sa te dai singur alta e in grup, asa ca si eu sper sa fie mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca plecati la 9 din bucale va intoarceti pe la 17-18...nu faceti voi 5 ore juma,,,, poate daca mergeti cox si fara oprire...exact cum zicea colegul mai sus , e drum destul de greu...nu ma dau sofer sau rider , dar nu va bazati pe ce zice harta , netu sau mai stiu eu ce unitate de masura...asfalt uscat va doresc! ce as mai merge si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ploiesti sunt vreo 300 de km dus cu plecare pe cheia si intoarcere pe siriu ... asa ca un 5-6 ore nu avem ce face ... am mai fost pe drumu asta si se merge super bine... 6 ore inseamna 50 la ora ... stiu ca sunt opriri si questii da ... pana mea ...se merge super bine pe drumurile astea ... noi intre nehoiu si brasov am scos medie cand mergeam si 90 la ora so... si nu eram super experimentati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca plecati la 9 din bucale va intoarceti pe la 17-18...nu faceti voi 5 ore juma,,,, poate daca mergeti cox si fara oprire...exact cum zicea colegul mai sus , e drum destul de greu...nu ma dau sofer sau rider , dar nu va bazati pe ce zice harta , netu sau mai stiu eu ce unitate de masura...asfalt uscat va doresc! ce as mai merge si eu...

vino si tu ! pacat de vremea asta frumoasa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ca sa moare wawesh si gabi de oftica ... eu maine plec cu o pasagera pe cheia si daca am timp ma intorc pe siriu !

 

poate ma injurati si prind ploaie! :) sa ne auzim cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ca sa moare wawesh si gabi de oftica ... eu maine plec cu o pasagera pe cheia si daca am timp ma intorc pe siriu !

 

poate ma injurati si prind ploaie! :) sa ne auzim cu bine!

Deci profiti ca eu sunt cu jobu' si wawesh cu sesiunea!

Macar sa te gandesti si la noi cand te dai pe curbe...

PS. Sa te prind ca nu vii in weekend cu astia care ne strangem k iti dai furtunele de frana si mai opresti tu ca Flinstone :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce te bagi, da ma rog... eu mai am 2 variante de excursie in weekendul ala, asa ca acum (ca am si bani de benzina) as merge pe varianta unde sunt mai multi, ca e mai frumos in grup mai mare.

Iar doar asa sa fac kilometri nu ma intereseaza... kilometri poti sa faci si pe autostrada dus-intors cat vrei.

 

Eh, daca eu sunt vedeta de dambovita, tu esti un taran... hai dute tare

 

Da, e clar : ramane cum am stabilit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca o mica sumarizare la ce s-a scris pana acum, ramane ca plecarea sa fie duminica pe la 9 din bucuresti apoi ne intalnim cu sisqoxtc la petrom nord - de langa metro ploiesti pe la un 10-11?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca o mica sumarizare la ce s-a scris pana acum, ramane ca plecarea sa fie duminica pe la 9 din bucuresti apoi ne intalnim cu sisqoxtc la petrom nord - de langa metro ploiesti pe la un 10-11?

Daca se pleaca duminica o sa fiu si eu la petrom nord alaturi de sisqo in jur de 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se pleaca duminica o sa fiu si eu la petrom nord alaturi de sisqo in jur de 10.

 

Avand in vedere ca eu sambata o sa fiu la Urziceni, propun ca locul de intalnire sa ramana la ploiesti la petrom nord 10-10:30. Mie cel putin imi este mai usor sa vin direct Urziceni-Ploiesti decat Urziceni Bucuresti Ploiesti.

 

 

 

George

 

 

P.S. Sper maxim sa nu ploua.

Editat de rdarogeorges
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca eu sambata o sa fiu la Urziceni, propun ca locul de intalnire sa ramana la ploiesti la petrom nord 10-10:30. Mie cel putin imi este mai usor sa vin direct Urziceni-Ploiesti decat Urziceni Bucuresti Ploiesti.

 

 

 

George

 

 

P.S. Sper maxim sa nu ploua.

Bun, asa ramane !

Toata lumea adunarea Duminica la 10.00-10.30 la Petrom Nord Ploiesti

Editat de gabi_papi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca raman singuru care vine din bucuresti... in schimb posibil sa ma opresc in ploiesti si eu la intoarcere... Si inca ceva cu prognoza meteo, suna ca dracu... de joi ploua ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca raman singuru care vine din bucuresti... in schimb posibil sa ma opresc in ploiesti si eu la intoarcere... Si inca ceva cu prognoza meteo, suna ca dracu... de joi ploua ...

 

Prognoza meteo e precisa pentru maximum 3 zile. Poate o sa fie bine duminica :D.

Editat de rdarogeorges
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca raman singuru care vine din bucuresti... in schimb posibil sa ma opresc in ploiesti si eu la intoarcere... Si inca ceva cu prognoza meteo, suna ca dracu... de joi ploua ...

Nu cred k esti singurul din Bucuresti, s-ar putea sa vina si wawesh.

In legatura cu vremea..om trai si-om vedea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app... se filmeaza?!?!??:P

sisqto te rog frumos sa ne dai mai multe detalii in leg cu majoratul ...=))) tot nebun ai ramas uoff :))=))

 

fa o lista cu cei care merg

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

app... se filmeaza?!?!??:P

sisqto te rog frumos sa ne dai mai multe detalii in leg cu majoratul ...=))) tot nebun ai ramas uoff :))=))

 

fa o lista cu cei care merg

Tu vii?

 

 

Ca o lista scurta:

 

rdageorges (posibil cu un tovaras)

sisqoxtc (din cate am inteles cu un tovaras)

wawessh

m4mihai

gabi_papi

PH19KiD (daca face rost de bani de benzina)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitandu-ma pe prognoza meteo si avand in vedere ca duminica sunt sanse sa plua de 60% si luni de 50%, ca idee generala, daca duminica ploua (caz in care nu cred ca mai vine nimeni), putem incerca din nou luni (daca nu ploua), acelasi loc, aceeasi ora?

 

 

 

 

George

Editat de rdarogeorges
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uitandu-ma pe prognoza meteo si avand in vedere ca duminica sunt sanse sa plua de 60% si luni de 50%, ca idee generala, daca duminica ploua (caz in care nu cred ca mai vine nimeni), putem incerca din nou luni (daca nu ploua), acelasi loc, aceeasi ora?

 

 

 

 

George

 

Asa am zis si eu acum cateva zile dar sunt increzator ca duminica o sa fie bine... cu amanatul nu e treaba buna... :-j mai degraba riscam duminica si ne rugam intruna :P macar plecarea sa fie pe soare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...