Sari la conținut

inchiriere motocross


Postări Recomandate

salut,

as vrea sa trec si eu la aceasta categorie de motocross, dar as vrea sa stiu mai intai daca o sa-mi placa asta, nu vreau sa ma trezesc ca-mi cumpar un cross si nu-mi place sa ma dau pe campii sau prin padure cu el. De aceea as vrea sa stiu daca as putea sa inchiriez un astfel de model sa ma dau si eu cateva ture sa vad daca-mi place. STIE CINEVA UN ASTFEL DE LOC UNDE SE POT INCHIRIA MOTOCROSS-uri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

as vrea sa trec si eu la aceasta categorie de motocross, dar as vrea sa stiu mai intai daca o sa-mi placa asta, nu vreau sa ma trezesc ca-mi cumpar un cross si nu-mi place sa ma dau pe campii sau prin padure cu el. De aceea as vrea sa stiu daca as putea sa inchiriez un astfel de model sa ma dau si eu cateva ture sa vad daca-mi place. STIE CINEVA UN ASTFEL DE LOC UNDE SE POT INCHIRIA MOTOCROSS-uri?

 

Sa stii ca si eu as fi interesat de asa ceva. Chiar sunt curios daca avem de unde sa inchiriem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De inchiriat nu cred ca inchiriaza nimeni, ca e sport de "rupt motoare". Eu m-am indragostit de el cand au facut cei de la Motomania, parca, acum vreo 3 ani, un test drive KTM pe circuitul de motocross de la Ciolpani.

Acum ce sa zic, inscrieti-va si voi la newsletter-ele imporatorilor de la voi din regiune, eventual dati cateva mail-uri sa-i intrebati daca anul asta fac vreun test-drive. Sau apelati la prieteni.

Daca sunteti vreunul in Bucuresti duminica asta, va astept pe la Ciolpani, va dau eu Husqvarna cateva ture, sa vedeti cum e. Eu o sa fiu acolo cam intre 10.00-14.00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la Dementor (fostul Motomania) stiu ca aveau un EnduroCamp pe la Curtea de Arges, mai sunt cei din Gheorgheni (Patrickmoto) cu un EnduroCamp la Lazarea si mai sunt cei de la TCS Ciolpani cu CrossCamp. Toti ofera mobre pt calarit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la Dementor (fostul Motomania) stiu ca aveau un EnduroCamp pe la Curtea de Arges, mai sunt cei din Gheorgheni (Patrickmoto) cu un EnduroCamp la Lazarea si mai sunt cei de la TCS Ciolpani cu CrossCamp. Toti ofera mobre pt calarit.

Vali de la Motomania organizeaza tabara enduro la Curtea de Arges. Dementor e cu totul alta firma si organezeaza si ei test ride cand au actiuni de genul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

as vrea sa trec si eu la aceasta categorie de motocross, dar as vrea sa stiu mai intai daca o sa-mi placa asta, nu vreau sa ma trezesc ca-mi cumpar un cross si nu-mi place sa ma dau pe campii sau prin padure cu el. De aceea as vrea sa stiu daca as putea sa inchiriez un astfel de model sa ma dau si eu cateva ture sa vad daca-mi place. STIE CINEVA UN ASTFEL DE LOC UNDE SE POT INCHIRIA MOTOCROSS-uri?

 

Motocicleta de cross este de CROSS si ce de enduro este de ENDURO.

Ambele arata la exterior aproape identic.

Daca vrei enduro uite: http://www.endurostore.ro/enduro-adventure-camp/

 

Sa stii ca si eu as fi interesat de asa ceva. Chiar sunt curios daca avem de unde sa inchiriem...

http://www.endurostore.ro/enduro-adventure-camp/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...