Sari la conținut

Gama Ludix(jucaus)


lkid
 Share

Postări Recomandate

Ce parere aveti despre gama ludix?mai bine ti iei un ludix one decat o motoreta,preturile sunt pt taote buzunarele. eu prefer snake de culoare verde. si pe foaia de prezentare ludix are 4.4cp iar speedfight ul 4.1cp

One post-13668-1161619526_thumb.jpg;classic post-13668-1161619606_thumb.jpg;trend post-13668-1161619688_thumb.jpg;snakepost-13668-1161619778_thumb.jpg;elegance post-13668-1161619867_thumb.jpg; blasterpost-13668-1161619929_thumb.jpg mai sunt 2 LUDIX URBAN TRACK

si LUDIX ACID/RED ZONE serii spleciale.

Editat de lkid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca-tz zic io ca m-am dat 20.000 km cu un d-asta :)

 

1. fiabil

2. consumabilele tzin bine: am schimbat rolele la variator pe la 15.000 shi segmentzii pe la 17.000 -- da am avut grija de el!!! ulei bunicel, benzina de 95 in general, din ashtia 20.000 vro 8.000 sunt cu pasager!!! a facut inr-o singura zi bucureshti-siania-bucureshti :angry:

3. consumul e pe la 4% shi limitat shi delimitat!!!

4. ulei ia cam un litru la zprox. 800-1.000 km

5. tzine bine la contactul cu asflatul :ok: din vreo 5 cazaturi avute cu el, urmarile lor nu prea se vad!!! ( exceptzie face capacul de la motor, care s-a rupt in partea laterala ( motorul nu a fost afectat pentru ca fisura nu a avut de-a face cu el) dupa ce am cazut pe toba shi s-a rupt una din prinderi am mers asha vro 5.000 km shi intr-un final a cedat sub greutatea tobei, dar dupa ce l-am sudat in argon nu a avut nici o problema!!!)

 

 

daca imi mai vine ceva in minte, mai scriu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trend sau elegance, nu-mi dau seama exact shi nici nu am actele lui la indemana!!!!

 

mai degraba trend, da cu rotzile pe care le are elegance in poza pusa de tine

 

ludix one e de o persoana shi daca citeatzi cu atentzie ( inclusiv ala caruia i-am shters postul :angry: ) am scris ca o parte din km aia sunt facutzi cu 2 persoane :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ULTIMUL E CEL MAI MARFA. L-AM VAZUT IERI IN BUCURESTI PE STRADA SI CHIAR MI-A PLACUT. CELELALTE SUNT PREA MICI PENTRU MINE SI PREA PUTIN DOTATE. IN SCHIMB RECUNOSC AU FOST FACUTE SA FIE IEFTINE SI FIABILE.

post-13765-1161672228_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pret LUDIX10RV 49 cc ONE:4,695ron/LUDIX14RV 49 cc CLASSIC:5,199/ LUDIX10RB 49 cc ONE BIPLACE:5,090/ LUDIX14RB 49 cc CLASSIC BIPLACE: 5,790/LUDIX10RL 49 cc TREND:6,199/LUD10RORS 49 cc SNAKE: 5.999/LUDIX10SP 49 cc BLASTER:6.990/ LUDIX14RL 49 cc ELEGANCE:6,199 (Pret cu tva) Preturile sunt accesibile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am Ludix Blaster si limitat merge cu max 50km/h, cu una sau doua persoane.

Singurul lucru neplacut la modelul asta sunt consumabilele, mai exact filtrul de aer care costa cam 140 RON, este sigilat si nu poti sa-l cureti. A trebuit sa-l schimb la vreo 700km, dupa ce ramasesem cu el infundat undeva in camp. Se pare ca este sensibil la praf, si de atunci am evitat portiunile neasfaltate.

In rest, Blaster atrage mai ales prin design, si probabil ca delimitat si prin performante (cica este cel mai rapid scuter la 50cc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am Ludix Blaster si limitat merge cu max 50km/h, cu una sau doua persoane.

Singurul lucru neplacut la modelul asta sunt consumabilele, mai exact filtrul de aer care costa cam 140 RON, este sigilat si nu poti sa-l cureti. A trebuit sa-l schimb la vreo 700km, dupa ce ramasesem cu el infundat undeva in camp. Se pare ca este sensibil la praf, si de atunci am evitat portiunile neasfaltate.

In rest, Blaster atrage mai ales prin design, si probabil ca delimitat si prin performante (cica este cel mai rapid scuter la 50cc).

 

 

catzi kw sau cai are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...