Sari la conținut

Intalniri in trafic - Bucuresti


mihai_2b3
 Share

Postări Recomandate

90% din drumurile mele pe moto sunt in Bucuresti deci ne vedem in trafic doar prin capitala

 

ieri dimineata am vazut o d-ra draguta pe maxiscuter(parca) la semaforul de pe Stefan cel Mare din dreptul spitalului Colentina, spre Dinamo, mai era un tip cu un cruiser/chopper pe la Spitalul de urgenta si cam atat. Seara n-am vazut mai pe nimeni.

 

azi am vazut tot pe la spitalul Colentina o vitezana pe care am pierdut-o pe la Dinamo. Un tip care ma salutat undeva dupa Perla spre Victoriei..dar n-am apucat nici sa vad prea bine ce moto era sau sa-l salut ca aveam toate membrele ocupate. am mai vazut un "scutero-politist" la iesirea din pasaj Victoria care a auzit un zgomot infernal si a intors capul, se uita in oglinzi ... am lasat-o mai moale si l-am lasat sa se duca (prietenii stiu de ce :D). si am mai vazut o moto pe Drumul Sarii...cam atat.

 

pe mine ma vazut cineva, pe undeva? ... pot posta inclusiv cei care ma vor injura ca le "deranjez linistea publica" (aceeasi prieteni stiu de ce :D)

 

post-24853-0-68143000-1312354441_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce te-a apucat de ai facut topicul asta? :)

e destul de intalnita "tema" asta printre forumisti si pe alte forumuri ...

 

e frumos sa mai postam si asa... "am vazut un motor pe victoriei si era asa misto..." decat "am ajuns la 5 min dupa ... dauna totala ..."

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, poftim, sa-ti fac pe plac, ca tot nu ne vedem diseara.

Doi ducatisti prin Popesti Leordeni, cu un GSX-R am mers din Baicului pana pe Petricani, cu un cruiser mititel (probabil Virago 535) intre Tei si Domna Ghica. Ah, si inca un Kawa 636 verde pe la Autovit. Happy nou?

 

PS: topicul asta n-ar trebui mutat la Comunitati moto regionale - Bucuresti?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am inceput sa vad foarte multe GSR-uri...asta ca sa ofticam initiatorul topicului. Si ca sa ma oftic si eu: le-am vazut din masina :scratch:

 

pe mine m-a vazut cineva

sigur te-a auzit ... Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am inceput sa vad foarte multe GSR-uri...asta ca sa ofticam initiatorul topicului. Si ca sa ma oftic si eu: le-am vazut din masina :scratch:

 

sigur te-a auzit ...

ca sa ma oftic singur...vreu sa-ti zic ca am vazut si un GSR 750 alb :D daca-ti vine sa crezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...