Sari la conținut

Detalii accident mortal


northern_freyja
 Share

Postări Recomandate

Rog un moderator sa inchida topic-ul.

Nu de alta...insa se va ajunge iar la injuraturi, jigniri etc.

Nu este un accident moto si nu isi afla locul aici.

 

Va multumesc

 

R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog un moderator sa inchida topic-ul.

Nu de alta...insa se va ajunge iar la injuraturi, jigniri etc.

Nu este un accident moto si nu isi afla locul aici.

 

Va multumesc

 

R.I.P.

 

 

Si daca nu e accident moto, ce? In fond, tipul tot motociclist era, impartea aceeiasi pasiune ca multi de aici. Sa nu fim mai rigurosi decat garda imperiala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plus ca mai devreme a dat cineva mai multe detalii despre baiat dar se pare ca initiatorul topicului nici nu l-a bagat in seama ..

... plus ca am scris la inceputul topicului ca nu il cunosc personal pe cel accidentat (si evident ca nu lucrez la TotalSoft de vreme ce am deschis topicul...) dar "nu m-a bagat nimeni in seama"...

 

Deci s-a intamplat... Dumnezeu sa il odihneasca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc un Mihai Buliga / motociclist / posesor de BMW 650 XCountry ? / si da,...stiu ca e IT-ist..pana aici prea multe coincidente

E ploiestean

Face deseori naveta Ploiesti -Bucuresti pe motor...

 

Sper sa fie cea mai proasta gluma ce citesc aici !

Din pacate despre acest mihai este vorba :(

Dumnezeu sa il ierte.

 

azi dupa ce am revenit din concediu mi s-au taiat picioarele cand am aflat vestea!

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistii sunt scutiti de respectarea Codului Rutier, iar daca au un accident niciodata nu e din vina lor; daca e totusi din vina lor sunt niste baieti de nota 11 si nu poti comenta niciodata nimic, ca de morti nu se vorbeste de rau (ce baiat bun era Hitler ala, ca tot a murit...).

 

Da, daca bunicul tau fost mare motociclist moare poti sa ii faci topic aici si sa ceri transport la cimitir, mai sunt topicuri similare pe-aici. Sau sa ii vinzi echipamentul. Sau sa pui poze cu pasagera de 17 ani cu care tocmai avea relatii profunde cand a facut infarct. Nu conteaza, scrie orice, numai scrie.

 

RIP, ce baiat bune era, bla-bla. Bine ca nu a omorat pe cineva.

Editat de AdrianB1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

P.S. daca moare bunicul (care a fost mare motociclist) ca a facut infarct pot sa ii fac topic la accidente?

Offtopic: Eu cred ca bunicul tau isi poate gasi fara probleme locul la "Jurnalul negru" chiar daca nu moare pe motor. Si poate merita sa ii faci si topic separat, dar daca nu moare pe motor il faci pe la "Discutii generale despre motociclism" sau "Motociclisti in timpul liber" sau "Intalniri/evenimente/excursii" (invitatie la inmormantare pe motor) sau asa ceva. Deci da, se poate, totul e sa nu sari peste cal si sa postezi pe la curse moto sau femei motocicliste, desi si atunci putem rezolva cu o mutare si o relocare daca recunosti sincer si spasit ca ai gresit cand ai postat acolo...

Ontopic: Sincer imi pare rau sa aud ca inca unul s-a dus, si coleg de meserie (IT) si de pasiune (moto), chiar daca in momentul respectiv beneficia de protectii de tabla care totusi nu i-au folosit prea mult. R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate daca era pe motocicleta asa cum a intentionat sa o faca ... poate azi il salutam cand iesieam pe balcon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...