Sari la conținut

Plimbare Supermoto


Postări Recomandate

Vinerea trecuta am plecat la Campulung cu masina si remorca+Husqvarna. Initial vroiam ca sambata sa pot sa merg si eu in excursia organizata de SVGOBI,imi pare rau ca nu am putut sa ma intalnesc cu el si grupul lui.

Am reusit sa fiu liber pe seara,si am decis sa fac un traseu 2in1 ,adica Campulung - Poiana BV si apoi offroad pana pe vf Postavarul. A fost prima oara cand am facut pasul Rucar-Bran cu Husqvarna.

Din pacate am constatat cu stupoare ca drumul spre Postavarul era inchis si interzis. In alti ani am urcat de mai multe ori fara sa fie vreo interdictie sau problema. Am intrebat si la politia locata,si mi-au zis ca este CLAR INTERZISA circulatia pe acel drum :( :angry: .

 

Am apucat sa fac cateva poze rapid pe drum cu telefonul si un mai multe filmulete cu "action-camera" .

 

 

PS: SMR-ul nu este chiar asa de rau la drum (154km am facut),pozitia e OK spre buna,dar seaua este cam dura.

post-16670-0-96184800-1313432811_thumb.jpg

post-16670-0-88769500-1313432885_thumb.jpg

post-16670-0-25219500-1313432942_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu te-am salutat in Cimpulung...eram cu o honda XR 600 galbena si ma duceam sa ma intilnesc cu SVgobi...si ma cam grabeam...

 

Oricum nu cred ca te-ai fi descurcat pe unde am fost noi fara cauciucuri adecvate...

 

Misto mobra si vad ca pina la urma ai facut o plimbarica...

 

P.S.Ar trebui sa mai ridici camera ca n-am vazut decit asfalt...

Editat de cristache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte misto.am avut ocazia sa merg si eu cu asa o bijuterie:) , bubuitul ei este incomparabil .stima!

 

:cheers:

 

Salut, eu te-am salutat in Cimpulung...eram cu o honda XR 600 galbena si ma duceam sa ma intilnesc cu SVgobi...si ma cam grabeam...

 

Oricum nu cred ca te-ai fi descurcat pe unde am fost noi fara cauciucuri adecvate...

 

Misto mobra si vad ca pina la urma ai facut o plimbarica...

 

P.S.Ar trebui sa mai ridici camera ca n-am vazut decit asfalt...

 

 

Salut! Mi-am dat seama cat de cat,dupa barba,cand m-am uitat la pilot,dar nu eram 100% sigur.

 

O sa imi iau o casca de cross,am filmat asa de urat pentru ca nu aveam cum sa pun camera ( mai bine de atat) pe casca flip-up.

 

Mersi de aprecierile aduse mobrei :D

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duracell, camera e acceasi de acum 2 luni?

parca era HD170 Stealth Drift Innovation.

Tare faza de la final, era sa te manance catelu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duracell, camera e acceasi de acum 2 luni?

parca era HD170 Stealth Drift Innovation.

Tare faza de la final, era sa te manance catelu'!

 

Salut,

 

Da e aceeasi camera,nu am montat-o eu chiar cum trebuia,in acest film,recunosc :rusinica: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...