Sari la conținut

vand honda cb750custom


nagy otto
 Share

Postări Recomandate

daca era enduro bagam

 

 

 

 

 

 

Serios? Păi atunci la comuniste de ce ai băgat-o? Că nici s-o phuți nu e comunistă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Da nu o dai deloc scump, zau ase! Ce stie sa faca motocicleta asta a ta de suma asta?!!! Sunt aproape sigur ca este una si aceeasi cu o honda cb 750 din bistrita pusa la vanzare amu vreo doi ani, ma insel? iti spun si cat ai dat pe ea.., 800e si nu era inscrisa. Ps stiu , ai dreptate, m-am inselat.., insa asa e cum spun eu. Mai stiu un terminat care cere pe o moto similara 3000e, parca din Timisoara.., :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut te inseli fratele meu a adus personal din italia in anul 2005 ce stie sa faca? multe motociclete nu functioneaza ca asta iti garantez eu daca asta e scumpa uitete la ala din timisoara. numai bine

Recunosc ca m-am inselat, de fapt cea din Timisoara este moto cu pricina. tu ceri 2000e pe ea pt ca ai vazut ca un smintit cere 3000e?! Stai linistit ca pretul il face piata nu vanzatorul, iar piata este cam varza, mai ales pt motoare trecute de 20 de ani. Le iau pe cateva sute de euro de afara si vin aici cu ele si spun ca sunt de colectie, vor mii de euro pe ele! Cb-ul tau arata foarte bine, m-as mira insa, sa ti se ofere pe el cel mult o mie euro, sincer. Voi urmari cazul. Noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut am primit pe el 1000 de euro si un voshod dar nam dat acum ma sunat cineva sa schimb cu un renault megan coupe din 96 maine ma duc sa vad masina pentru mine nui urgent sa vand motoul daca primesc pe el cemi doresc o dau daca nu o tin pentru mine NUMAI BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...