Sari la conținut

Ecuatie fara rezultat?


StefanAM
 Share

Postări Recomandate

Sunt convins de asta. Am citit multe despre el pe forum si mi-am dat seama ca e de toata isprava. Oricum multumesc de confirmare!

 

Mersi,mersi...rolleyes.gif

I-am aruncat o-ntrebare,americanului...Sa vedem ce-o zice - daca-i de-acord sa trimita si-aicea,sau nu...Din fericire se uita si cine-i intreaba..Zic "din fericire',pt.ca am feedback 100 % pozitiv,si maricel : 665....Chiar dupa-amiaza asta,radeam cu un amic ( @foxdesert),ca-n ultimile 12 luni,am primit 201 puncte.Si toate,numai din achizitii.Evident,majoritatea din fleacuri ieftine.Dar,si si cea mai scumpa achizitie de pan-acuma,facuta chiar de el: HD Crossbones (12250$).....Uriasule (biggrinbounce2.gif),vezi ca ti-am trtimis si-un link (pt. suport waterproof,cu prindere pe ghidon,pt. Iphone). O sa ma uit si pt. parbriz cat mai inalt....

 

 

 

 

M-am uitat la pozele trimise de tine.Sunt sigur ca merge sa modificam si seaua pilotului,s-o facem sa stea mai sus,eventual si un pic mai in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa o calaresti sanatos..Musai niste ,,suporti de chicioare" pe crash sau comenzi avansate..aPOI o sea modificata si va fi un vis.Lasa-l pe american ..ca sunt aici niste baieti care fac din fiare orice vrei tu ..mult mai ieftin si mai sanatos.Unde mai pui ca ,,mergi la proba"...A,mai era cineva care modifica sei pe bucile fiecaruia..unu mic si simpatic ..dar am uitat cum il cheama. ;)

 

Buna mobra...buna alegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma sfaturilor voastre si a micii mele experiente dobandite pe la reprezentante si diversi oameni care m-au lasat sa ma sui pe motocicletele lor (multumesc inca o data) am cumparat-o pe d-na de mai jos. O sa-i pun comenzi avansate , iar ghidonul deja l-am ridicat un pic si imi place cum imi stau mainile (vedem si la drum). Este un Vulcan de 1500. Daca stiti pe cineva care ma poate ajuta cu comenzile avansate, dati-mi un contact. Multumesc inca o data pt. ajutor. Dupa cum vezi Blackrider nu a trebuit sa mut topicul! Sper sa ne intalnim la o bere! :cheers: Toate cele bune!

Sa ai grija de ea macar cat am avut eu si incearca sa mostezi sistemul inceput de mine pt. ca sigur o sa-ti placa.

gadiel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sa ai grija de ea macar cat am avut eu si incearca sa mostezi sistemul inceput de mine pt. ca sigur o sa-ti placa.

gadiel

 

Gadiel, sunt îndrăgostit de motorul asta. O sa am grija de el. O sa-ți arat cum o sa arate in primavara. Tot ce o sa fac pe el va păstra tema începută de tine. Toate cele bune!

 

Ieri am dat examenul, astazi am luat carnetul si am facut 120 km prin Bucuresti. Dragoste mare nene!:grinbandit: Deabia astept sa ajung la Darian sa-mi modifice seaua si sa gasesc o solutie pt. comenzile avansate si apoi o sa zambesc cu toata gura! Vulcanul se comporta superb cu toate ca nu prea am termen de comparatie. Poate stiti pe cineva care are de vanzare tobe si comenzi avansate pt. vn 1500. Inca odata multumesc celor care m-au indrumat si tuturor celor care au postat pe acest forum. Multa informatie concentrata pe care altfel ti-ar fi greu sa o aduni. Recomand incepatorilor sa nu se plictiseasca citind! Zile cu soare si asfalt uscat! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...