Sari la conținut

PARTY DRACULAS


nightster
 Share

Postări Recomandate

Si cum zice omul ..........

 

O petrecere mare ,cu multi invitati, prieteni,cunoscuti si doritori :rolleyes: Fratilor, abea astetpsa ne vedem cu toti, sa bem o bere(2,3,4..) impreuna si sa ne simtim bine! :cheers:

 

Deci pe 08.10 la Tamilia :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva informatii despre unde se pot parca motoarele, paza lor, in caz ca cineva bea prea mult si pleaca pe jos... ?!

 

 

Motocicletele vor avea un loc special amenajat, unde vor fi pazite, iar in cazul in care cineva vrea sa o lase acolo ea va fi pazita si in siguranta pana in momentul in care proprietarul se trezeste din betie si vine sa o ia. :bier:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicletele vor avea un loc special amenajat, unde vor fi pazite, iar in cazul in care cineva vrea sa o lase acolo ea va fi pazita si in siguranta pana in momentul in care proprietarul se trezeste din betie si vine sa o ia. :bier:

 

* e valabil si pentru proprietarese?... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicletele vor avea un loc special amenajat, unde vor fi pazite, iar in cazul in care cineva vrea sa o lase acolo ea va fi pazita si in siguranta pana in momentul in care proprietarul se trezeste din betie si vine sa o ia. :bier:

Si, ca la orice party motorizat care se respecta, benzinaria este vizavi (tot de acolo se iau si tigari, pt care inca nu v'ati lasat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* e valabil si pentru proprietarese?... :P

acum inteleg de ce dai sau ai dat BMW-ul...o venit Harley-ul! :banana:

 

poate ajung si eu o fuga cu comunista; desi nu promit!

 

p.s. Cria vezi ca ai pm cu id-ul meu de messenger! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine sa fie asa, pentru ca eu auzisem ca va ploua, iar petrecerea este in aer liber...

 

* tz, tz, tz... daca o sa ploua, tu vei fi de vina! :whip:

 

oau....o petrecere cu multe harleyuri,abia astept sa vad multe surori de-ale motocicletei mele,poate mai vin idei de customizat

 

* idei iti dau eu, daca vrei. pentru Fulgerila :D ce, el nu e "sora"? :bounce:

 

...ca sa stie tot poporu' unde-i locatia.

 

* wow! vin olteni!! daca va prisoseste, aduceti niste vin pelin? ...sau o fi must, ca nu mai stiu :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine sa fie asa, pentru ca eu auzisem ca va ploua, iar petrecerea este in aer liber...

 

 

Vremea inca e de partea noastra, poate temperatura sa mai scada un pic dupa apusul soarelui, dar banuiesc ca este antidot la discretie, cu atat mai mult cu cat am inteles ca motoarele pot ramane sub paza peste noapte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* "it's just ...pure entertaiment, you know..., trayin' to stay alive..., and not get killed in the process. ...and, aaa, and you do whatever it takes." :D :grinbandit:

 

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...