Sari la conținut

Poze Intalniri Scutere


Radu46
 Share

Postări Recomandate

vreau sa deschid acest topic pentru ca nu am vazut in topicul <poze> imagini cu voi cand va strangeti sa va plimbati sau va reuniti mai bine zis. va rog se puneti in acest topic atat poze cat si locatiile unde va dati voi cel mai des. o sa incep eu. buzau bvd. nicolae balcescu

post-13765-1161930659_thumb.jpg

post-13765-1161930716_thumb.jpg

Editat de Radu46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tulcea

mafa scutere. mai sunteti in afara de poza? ca la noi mai sunt cel putin 15 in afara de poza pe care am pus-o. poate ne mai strangem fac poza si o postez. :hug:

post-13765-1161941748_thumb.jpg

post-13765-1161941785_thumb.jpg

post-13765-1161941840_thumb.jpg

post-13765-1161941876_thumb.jpg

post-13765-1161941977_thumb.jpg

Editat de Radu46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma refeream la tine stai linistit.Stiu de ce ai tu nr de italia.Eram sigur ca o dam in polemice :) .:cheers:

rezumativa la a pune poze cu voi la intalnirile voastre si lasati discutiile pt un topic destinat discutiilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mafa scutere. mai sunteti in afara de poza? ca la noi mai sunt cel putin 15 in afara de poza pe care am pus-o. poate ne mai strangem fac poza si o postez. :cheers:

am o intrebare: din ultima poza pusa de tine, piaggio-ul sfera ce capacitate are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare: din ultima poza pusa de tine, piaggio-ul sfera ce capacitate are?

eu zic ca e de 50 model mai nou. dar poate fi si de 125. am avut eu si era identic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ai cumva piese de la el? poate ceva transmisie si ambreiaj... tu ce viteza ai luat cu el maxim?

eu aveam de 125 si mergea maxim 115 kmh. de la el nu mai am decat carena fata si o bujie ngk si un litru de ulei schimb selenia special pt el. uite o poza cu el.

 

eu aveam de 125 si mergea maxim 115 kmh. de la el nu mai am decat carena fata si o bujie ngk si un litru de ulei schimb selenia special pt el. uite o poza cu el.

stiai ca merge geam de runner de 50 cu oglinzi de runner? uite cum arata.

 

a fost singuru scuter pe care lam avut cu muzica pe el (clarion cu cd) si pe care l-am cumparat inapoi dupa ce l-am vandut. pe asta l-am cumparat de 2 ori si l-am vandut tot de 2 ori. am facut numai eu 10000 de km cu el plus inca 15000 facuti de alti. cel mai bun pe care lam avut pana acum.

post-13765-1163071697_thumb.jpg

post-13765-1163071848_thumb.jpg

post-13765-1163071872_thumb.jpg

post-13765-1163071893_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu aveam de 125 si mergea maxim 115 kmh. de la el nu mai am decat carena fata si o bujie ngk si un litru de ulei schimb selenia special pt el. uite o poza cu el.

stiai ca merge geam de runner de 50 cu oglinzi de runner? uite cum arata.

 

a fost singuru scuter pe care lam avut cu muzica pe el (clarion cu cd) si pe care l-am cumparat inapoi dupa ce l-am vandut. pe asta l-am cumparat de 2 ori si l-am vandut tot de 2 ori. am facut numai eu 10000 de km cu el plus inca 15000 facuti de alti. cel mai bun pe care lam avut pana acum.

misto!! al meu a albastru si are 50 cm...fuge cam 60, dar cel mai mult i-am dat 72 si are 80 km/h pe bord :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem buzau, tulcea ,galati, onesti, giurgiu iar restu oraselor nu au scutere ca noi , nu? cel putin in bucuresti nu e nici macar unu :friends: hai mai baieti curaj , sa va vedem si noi scuterasele.

 

din Galatzi...

 

din Galatzi...

bw e unu din cele mai tari scutere pe care am mers. face burn, se da pe o roata, face stopi, merge 90 si mai poti sa te dai si pe off road cu el. super tare. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem buzau, tulcea ,galati, onesti, giurgiu iar restu oraselor nu au scutere ca noi , nu? cel putin in bucuresti nu e nici macar unu :drink: hai mai baieti curaj , sa va vedem si noi scuterasele.

bw e unu din cele mai tari scutere pe care am mers. face burn, se da pe o roata, face stopi, merge 90 si mai poti sa te dai si pe off road cu el. super tare. :cheers:

asa e sunt misto si au multa stabilitate! am mers si pe alte scutere si mi s-au parut mai instabile ... dar hexagonul cum o fii?? :> :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e sunt misto si au multa stabilitate! am mers si pe alte scutere si mi s-au parut mai instabile ... dar hexagonul cum o fii?? :> :friends:

hexagonu e ca o barca pe valuri. are stabilitate fb stai pe el de nota 10 dar nu e foarte nervos. avem 2 buc de vanzare in buzau cu 1100 e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal all. Nu vrea nimeni o aprilia amico gl? e fara acte, 100 in bord, am prins 80...p spate are un cauciuc cramponat, mai marisor, iar p fata are unul de asfalt, in stare f buna siu asta. frana p disc fata, tambur spate, stare f buna...de curand am schimbat toba la cineva ca a lui era infundata rau si acum prinde 80, si face galagie ca un motor sport :drink: . daca e cineva interesat: dantu2005@yahoo.com. si sa-mi spunetzi cam cat credeti ca face...nu am poze cu el deocamdata, dar am sa-i fac in curand. daca are cineva idee de pret sa-mi zica. eu i-am zis 14 mil negociabil. daca cer prea mult spunetzi-mi. acu o luna si ceva am vandut o sfera 50 cu 10 mil, dupa care a venit cineva cu 13 mil sa mi-l cumpere:) bft all si in curand sper sa pot face ceva poze :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal all. Nu vrea nimeni o aprilia amico gl? e fara acte, 100 in bord, am prins 80...p spate are un cauciuc cramponat, mai marisor, iar p fata are unul de asfalt, in stare f buna siu asta. frana p disc fata, tambur spate, stare f buna...de curand am schimbat toba la cineva ca a lui era infundata rau si acum prinde 80, si face galagie ca un motor sport :drink: . daca e cineva interesat: dantu2005@yahoo.com. si sa-mi spunetzi cam cat credeti ca face...nu am poze cu el deocamdata, dar am sa-i fac in curand. daca are cineva idee de pret sa-mi zica. eu i-am zis 14 mil negociabil. daca cer prea mult spunetzi-mi. acu o luna si ceva am vandut o sfera 50 cu 10 mil, dupa care a venit cineva cu 13 mil sa mi-l cumpere:) bft all si in curand sper sa pot face ceva poze :friends:

incearca sa o dai pe bike shop. dar fara acte o sa fie cam greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hexagonu e ca o barca pe valuri. are stabilitate fb stai pe el de nota 10 dar nu e foarte nervos. avem 2 buc de vanzare in buzau cu 1100 e.

asa e ! unul de 125 nu e foarte nervos, dar de 250 sigur e :drink:

pe la 900-1000 de euro as vrea si eu unul..dar prin primavara :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...