Sari la conținut

rs 250 .se aude tare.


booyaka.619
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fiecare face ce vrea...si daca te simti in putere sa conduci asa ceva.e foarte bine.(nu ma laud si numai ma judecatii)si putin ma intereseaza parerea altora..fiecare face cum il taie capu..si chiar daca ai permis si esti cu capu tot o sa cazi..eu nu am cazut..(numai comentati doar daca este de motor si de evacuare)

 

E problema ta... eu iti doresc sa n-ai parte de evenimente neplacute, nici macar de controale din partea politiei. Dar daca se intampla sa ai probleme pana dai de permis categoria A, sa iti aduci aminte de mesajele noastre si sa spui in mintea ta: "uite ba ca aveau dreptate aia de pe forum... mai bine asteptam sa iau permisul"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare face ce vrea...si daca te simti in putere sa conduci asa ceva.e foarte bine.(nu ma laud si numai ma judecatii)si putin ma intereseaza parerea altora..fiecare face cum il taie capu..si chiar daca ai permis si esti cu capu tot o sa cazi..eu nu am cazut..(numai comentati doar daca este de motor si de evacuare)

Analfabetule ... daca nu accepti sfaturi .. si tu stii ce ai de facut ...

 

Ce cauti aici ?? Ce vrei ??

 

"Sa te dai mare ca ai Rs 250? "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cetateanule european,nu vezi ca ai probleme si te bagi aiurea-n seama?! Fa-ti fratele meu Topic-ul tau si vorbeste acolo singur..regret doar ca nu pot sterge din mesajele oamenilor in plus..ok , am inteles ca tu esti academicianu' in "Limba si literatura romana"+"Gramatica limbii romane",dar las-o mai moale..nu stiu , e strict problema mea..nu am venit la tine sa ma-nveti sau te-am influentat in vreun fel;nu mi-esti frate,mama,tata,prieten sau macar profesor sa mi zici tu ce si cum..si nu am zis nici macar o clipa ca nu accept sfaturi..daca ai fi citit cu o doza mai mare de atentie ai fi vazut clar si mare ce scrie in mesajul anterior , pe care l-am postat:"eu nu am cazut..(numai comentati doar daca este de motor si de evacuare)";am vrut doar sa transmit faptul ca vreau sa primesc sfaturi referitoare la intrebarea pe care am postat-o:"De ce motoreta mea se aude asa tare?!"..In rest este treaba ta daca imi urmaresti postarile si vezi ce si cum comentez..lasa-ma frate sa fac cum stiu si cum pot ca nu ai tu treaba cu mine..

 

Si asta doar asa , de dragul zeflemisirii si stilului ironic,satiric:"Stimate domn din Tecuci,care ai in drept uimitoarea motocicleta Yamaha R6 (nume de orga) si care-ti bate porumbu-n geam,CE COMUNA FACI TU DE RAS?!" cu stima.

 

 

 

Si-n plus cred ca ai omis mesajul acesta(ori din lipsa de atentie,ori intentionat):

 

 

 

Bqgddan ..daca mi arati 2-3 greseli de gramatica pe care le-am facut,jur ca voi citi din nou cartea de gramatica din clasa a 7 a cred..daca nu reusesti iti transmit de pe-acum ca am mai multe cunostinte in materie de gramatica decat ai tu :*

 

 

Asa,doar de parerea lumii: Uzzy ... invata si tu limba romana ca nu strica ...

 

GoodKat ... ai dreptate .. dar nu baga el in seama ..

 

Ca(sa)?!ne facem o idee ...

 

http://www.bikeshop....c=1&zoom=1#foto E asta mai .. cocalar.

 

Ii trimite masa (MA-SA) , tacsu (TAC'SU) scutere sa le vanda ... si acum a trimis un "scuter" mai fain ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Analfabetule ... daca nu accepti sfaturi .. si tu stii ce ai de facut ...

 

Ce cauti aici ?? Ce vrei ??

 

"Sa te dai mare ca ai Rs 250? "

 

bah, io vad ca omu' a intrebat clar: ce si cum rezolv problema tobelor de rs 250. a citit si s-a obosit sa raspunda celor care l-au indrumat...

 

acum intreb si io: ce cauti aici?? ce vrei ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Analfabetule ... daca nu accepti sfaturi .. si tu stii ce ai de facut ...

 

Ce cauti aici ?? Ce vrei ??

 

"Sa te dai mare ca ai Rs 250? "

 

Esti invidios ca tu ai doar un R6 iar el RS250 si e matur si nu se teme de politie?

 

 

 

 

 

 

crackup.giffriday.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de viata mea..tu ce mai cauti omule sa te bagi in seama?..cel mai rau e cand esti in plus si nu te simti..esti atat de jalnic..in primu rand tu nu ai ce cauta aici,pt tine e facuta categorie:"SCUTERE"..si asta nu ti o zic cu rau..dar esti in plus..lasa-ne,pleaca,du-te cat poti de tare..si asta tot ca o paranteza:acum 5 ani cred,un prieten bun de-al meu,in varsta de 8 ani,conducea un jalnic de Yamaha Neo's(tu razi de mine..dar nici numele la mobra nu stii sa ti-l scriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de viata mea..tu ce mai cauti omule sa te bagi in seama?..cel mai rau e cand esti in plus si nu te simti..esti atat de jalnic..in primu rand tu nu ai ce cauta aici,pt tine e facuta categorie:"SCUTERE"..si asta nu ti o zic cu rau..dar esti in plus..lasa-ne,pleaca,du-te cat poti de tare..si asta tot ca o paranteza:acum 5 ani cred,un prieten bun de-al meu,in varsta de 8 ani,conducea un jalnic de Yamaha Neo's(tu razi de mine..dar nici numele la mobra nu stii sa ti-l scriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii)

 

Ideea e ca se conduc de la 16 ani.Eu respect legea nu ca fraierii care fac se fac de ras cu intrebari: "de ce se aude tare motoru' cand il turez". boid.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taticule, dar tu ii trimiti pe toti la plimbare asa?

Fiecare isi da cu parerea despre ce vrea el, daca tu iti permiti sa sfidezi legea statului roman si te doare in paispe, de ce nu putem noi sa sfidam legile tale sau a forumului?

 

Apropos, eu daca ma consider matur sa am pistol, pot sa mi-l cumpar si sa-l port? sau sa imi iau un camion sau autobuz si sa merg pe el, chiar daca nu am categorie, ce mare smecherie? Sau poate unii sunt suficient de maturi incat sa COSIDERE EI ca e ok sa ia droguri, eventual sa iti dea in cap dupa ca intra in sevraj dupa o noua doza? Sau poate candidezi direct la presedenitie! ca articolele alea cu varsta sunt pentru fraieri, tu esti matur si sti ce iti poate capul (spre deosebire de toti ceilalti care sunt niste idioti, indiferent de varsta).

Ii trimiti pe astia cu scuterul la plibare, tu NEFIIND motociclist, tata, doar ti-au luat parintii o motocicleta pe care NU AI DREPTUL sa o conduci.

E ca si cum mi-ar cumpara tata avion si as zice eu ca sunt pilot, sau o trusa chirurgicala si m-as apuca sa operz, ca stiu cat ma duce capul.

 

Halal logica. Vrei motor puternic? Ia tata un cross si du-te in offroad ca acolo nu zice nimeni nimic si nu poti omoari pe nimeni. Dar cat timp tu ai un glonte de 150kg, care ajunge la 170km/h, permite-mi sa te consider un pericol public, despre impuls si energie cinetica nu are rost sa iti vorbesc...

Editat de mettal86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...