Sari la conținut

Transfagarasan Noaptea, Pe Ceata


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Stiti ce e culmea? Cu cat ma gandesc mai mult la experienta asta fantastica cu atat imi dau seama cat de zevzeci am fost ca am continuat drumul dar, pe de alta parte, as face la fel in orice clipa. :( Cu o singura conditie: sa fiu mai odihnita pt. ca in noaptea aia mi s-a intamplat pt. prima oara sa imi cada pleoapele de somn, in mers, pe frigul ala!... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce tot ii dati acolo cu greseala?!

tot ce am facut am facut bine.

si a fost f frumos.

nu o sa ne amintim de nici o vineri la etrusco sau miercuri la arc cum ne vom aminti de drumul asta.

parca ma vad cu nepoti la masa : io povestind de drumul asta de cand eram io tanar motociclist, iar ei chicotind zicand ca sunt un mos senil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"atrasi de fascinantul Transfagarasan, ne-am aventurat seara pana la Balea, INCONSTIENTI de pericolul ce ne astepta dupa"

 

Cuvantul cheie:INCONSTIENTA.

 

Dar voi nu v-ati gandit ca se face noapte? Cum sa pleci asa la drum fara sa-ti iei bani la tine suficienti in caz de urgenta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Dan, nu ne cunosti, sa stii ca nu suntem din aia nebuni, de-aia ne si tot miram de ce am facut. Ideea e ca trebuia sa mergem doar la Curtea de Arges si inapoi dar magnetul Trasfagarasan a functionat inca o data. E ceva inexplicabil, zona aia parca e vrajita, te prinde in mreje.

 

 

Hai sa mai incerc o data cu pozele, sa vad daca acum reusesc.

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis ca susteti nebuni ci inconstienti.Ce legatura are nebuneala/incostienta cu faptul ca nu ati avut bani la voi ca sa ramaneti peste noapte? Acum pe bune nu-i asa ca daca aveati bani ramaneati acolo peste noapte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, normal ca ramaneam!!!! Auzi, ce intrebare!... :(

 

 

A, sa nu uit!

Ii salut pe cei cu care ne-am intalnit la baraj si care nu au vrut sa mearga cu noi - au stiut ei ceva!... :hug:

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos! :) Astfel de aventuri raman amintiri frumoase, si vorba lui stilgar, nu se compara cu nicio vineri la Etrusco si nicio miercuri la Arc.

 

 

 

 

Asadar, felicitarile mele, zapacitilor! :cheers: Keep going! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...