Sari la conținut

BAD COMPANY MOTO ROCK-FEST 23-26Aug2012 VELIKO TARNOVO


SorinSenior
 Share

Postări Recomandate

...de patru ori consecutiv (4 ani), a castigat cupa celei mai bune intruniri a anului. Devenita intruniea nationala a Bulgariei, va asteapta si anul acesta pe dealul de la Sveta Gora (langa Veliko Tarnovo).

Deschiderea va avea loc joi 23 august orele 9:00 AM. Pe durata a 4 zile veti avea parte de: concerte, prezentari, defilare, piscina, bautura :drink: ,mancaruri traditionale si posibilitatea de a va face multi prieteni.

 

Detalii despre conditii si pretul de intrare... imediat ce aflu. Anul trecut biletul de intrare a fost 10 leva (aprox. 23 lei)/persoana pentru intreaga perioada.

 

Sveta Gora este portiunea aceea din estul Veliko-lui? Ai cumva coordonatele geografice? Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da este la est, drumul catre Varna. Nu am coordonate. Te poti lua dupa motoristi (cam toti merg acolo).

E clar ca merg dupa motoristi, dar eram curios unde ar fi locatia de campare ... banuiesc ca undeva in zona forestiera.

Merci.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...unde ar fi locatia de campare ... banuiesc ca undeva in zona forestiera.

Merci.

Camparea se face chiar in padurea Sveta Gora.

 

Daca e ca la motorock festul de la inceputul verii se campeaza acolo inainte sa inceapa padurea

Motorrock Fest-ul de la inceputul verii nu are nici-o legatura cu Bad Company MC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorrock Fest-ul de la inceputul verii nu are nici-o legatura cu Bad Company MC

 

 

Cunoastem, insa se tine in acelasi loc, mai mult sau mai putin si e normal ca reperele logistice sa fie similare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorin , la cat este plecarea?

Eu plec vineri dimineta (probabil ora 6:00).

 

Si eu vreau sa stiu cand se pleaca si la ce ora!? Totodata vreau sa stiu cand ne vom intoarce?! Ma adresez in special baietilor din cadrul Street Patrol! Multumesc!

..de intors, nu stiu cand pt. ca am de gand sa mai raman prin Bulgaria vreo 10 zile.

 

...poate chiar mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se putea sa lipsesc? :D Eu plec vineri dimineata, dar nu mai stau in camping de data asta. Multumesc pentru info despre pretul de intrare si despre program. Sunt sigura ca va fi foaaarte fain, ca de fiecare data, de altfel. Bulgarii ne asteapta cu bratele deschise. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi plecam joi de dimineata...

Va invidiez !... beti o bere si pentru mine pana vineri la pranz (cand voi ajunge si eu) :cheers:

 

Am halta in program acolo la intoarcerea din Primorsko, program complet cu 2 nopti de corturarit.

Te astept (ca in fiecare an) domnule Moldovan. "Abia astept" sa bem o bere. :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va invidiez !... beti o bere si pentru mine pana vineri la pranz (cand voi ajunge si eu) :cheers:

 

asa o sa fie si te asteptam si pe tine cu o bere rece

 

Te astept (ca in fiecare an) domnule Moldovan. "Abia astept" sa bem o bere. :-L

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce variante de cazare se pot gasi prin zona?

In Veliko sunt o gramada de hoteluri cat si in Arbanasi (la vreo 12Km). Problema este ca in aceasta perioada cele ieftine sunt ocupate 100%. Foarte probabil mai gasesti camere la 4 stele cu 30-60 E/noapte (cum ti-e norocul).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ce variante de cazare se pot gasi prin zona? Ma gandeam sa "travel light" :)

 

Multumesc.

vezi pe www.booking.com

o camera dubla/noapte 23 euro am luat ieri

daca stai mai multe nopti iesi mai ieftin

se poate sa gasesti si ceva last minute care sa te duca si mai ieftin, insa nu e o certitudine

Editat de zu1u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeam un topic mai vechi despre intrunirea asta si din cate am inteles, daca vrei cazare in afara de cort, nu exista optiuni decat in oras (la cca 2km de locul intrunirii), asa e? Exista mijloace de transport sau depinzi doar de trotineta?

Daca esti cazat in oras, e foarte aproape, depinde si unde ai hotelul, daca cineva are probleme cu mersul pe jos, exista solutia taxi, care e foarte ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai pleaca din campina vineri dimineata la ora 8.30 ,care doreste sa vina este binevenit ,detalii la telefon 0726401870

Prima plecare este la 6:00 de la Petrom. Detalii la acelas telefon :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...