Sari la conținut

BAD COMPANY MOTO ROCK-FEST 23-26Aug2012 VELIKO TARNOVO


SorinSenior
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

A fost vreun chopperist cu tevile goale la bulgari ? Sunt sanse sa-mi iau amenda daca indraznesc sa trec granita cu tobele goale (care scot un sunet destul de puternic) ?

eu am fost de multe ori si nu am avut nicio problema, nici nu am auzit pe cineva care sa aiba.

Editat de dragosman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Agale prin arsita din Veliko Tarnovo, motoarele bazaie intr-un du-te vino continuu si, cand colo, ce sa vezi? Accident.

Motociclistul e ok, am vazut cand l-au urcat in ambulanta, avea dureri dar in rest era bine. Din pacate, n-am vazut cum s-a intamplat.

Eh, intrunirea merge mai departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors dupa cele trei zile de intrunire pe o caldura infioratoare dar mai suportabila decat cea de la plecare. Vineri a fost infernal de cald, nu mai plec in viata mea la mijlocul zilei pe cod portacaliu. Ca de obicei am nimerit si de aceasta data la intrunirea de vitezane pentru ca vreo 15 baieti draguti si imbracati in costume de piele neagra la 50 de grade Celsius, mi-au facut semne pe care le-am tradus ca 'vino dupa noi'. Gresit! Un pic mai inteligenta dupa patania de anul trecut am realizat eroarea si nu am mai platit intrarea. Stanga imprejur via Sveta Gora, spre frumoasa intrunire de oameni normali. Un mare plus anul acesta a fost concertul UDO, nemtii au cantat excelent. Dupa joe lynn turner, bulgarii s-au intrecut pe ei insisi. Al doilea plus a fost piscina de la hotelul sveta gora unde ne-am distrat doua zile, atmosfera super, apa curata, fara cocalareala. La Dryanovo ne-am desumflat, cascada era secata total , nici fir de apa. Veliko mai aglomerat ca niciodata, n-am vazut in viata mea atatea motoare intr-un oras. Minusuri.. preturile la mancarea de la intrunire mi s-au parut umflate spre deosebire de alti ani si ori au fost prea multi participanti ori prea putine mese. Sambata noaptea am vrut sa intram in Spider. Surpriza, in locul barului dragut si cu personalitate moto pe care il stiam, doua usi inchise prin care se vedeau lumini de discoteca si se auzea muzica de clubareala, iar un tip foarte agresiv ne-a cerut 10 leva de persoana ca sa intram. Multumim, la revedere, spre alt bar unde putem sa bem fara suprataxa. Ne-am intors obositi dar fericiti dupa o alta intrunire reusita. Puricele pe care l-am adus suvenir la Bucuresti a fost ucis fara regrete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Ca de obicei am nimerit si de aceasta data la intrunirea de vitezane pentru ca vreo 15 baieti draguti si imbracati in costume de piele neagra la 50 de grade Celsius, mi-au facut semne pe care le-am tradus ca 'vino dupa noi'. Gresit! .

...

:crack:

Deci nu am fost singurul care s-a luat dupa niste baieti care i-au facut semn si a ajuns la intrunirea de vitezane...

Nici un regret pentru drumul pana acolo si inapoi. Mi s-a parut foarte misto.

 

Despre intrunirea de oameni normali pot spune doar ca a fost foaaaarte misto si ca imi pare rau ca am venit fara aparat foto.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...