Sari la conținut

17 Martie Iesire


Cristifrig
 Share

Postări Recomandate

.Atentie pina iesiti din 1 Decembrie Drum cu citeva santuri.

Mare atentie la cele citeva gropi nu prea mari care au aparut in special pe zona Giurgiu-Oltenita +nisip ramas pe alocuri +balega . Per total drumul a fost Bun spre foarte bun, dar cu ceva diferente fata de anul trecut .

O parte din noi s-au intors la Bucuresti de la Oltenita deoarece nu aveam la noi asigurarea (a fost uitata acasa ) si nu am vrut sa riscam.

Uni si-au uitat si ITP-ul :crack:

 

Pentu portiunea de drum Oltenita- Calarasi-Bucuresti las baieti sa spuna cum a fost ( in convorbirea telefonica avuta cu unul din ei am inteles ca a fost SUPERB.)

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O parte din noi s-au intors la Bucuresti de la Oltenita deoarece nu aveam la noi asigurarea (a fost uitata acasa ) si nu am vrut sa riscam.

Uni si-au uitat si ITP-ul :crack:

 

Pentu portiunea de drum Oltenita- Calarasi-Bucuresti las baieti sa spuna cum a fost ( in convorbirea telefonica avuta cu unul din ei am inteles ca a fost SUPERB.)

azi cand mergeam SPRE oltenita dinspre buc. ( pe la pranz..) am vazut mai multi baieti cu motoarele, din sens invers..vreo 5-6... am salutat de la volan.. da' ce sa fac, eram pe tir.. voi erati?? :cheers:

Editat de SUZIE-GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi cand mergeam SPRE oltenita dinspre buc. ( pe la pranz..) am vazut mai multi baieti cu motoarele, din sens invers..vreo 5-6... am salutat de la volan.. da' ce sa fac, eram pe tir.. voi erati?? :cheers:

 

Noi eram . Iti multumim de salut dar te rog sa nu o mai faci si alta data deoarece 2 flasuri inseamna <Atentie RADAR> si am mers toata comuna Frumusani cu 50 la ora si cu ochi dupa radar.

 

De unde era sa stim noi ca tu vrei sa ne saluti doar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E criminal baiatul cu tirul ..... esti vedeta, am vorbit de tine o ora.... cum ca ai dat flashuri .... cum ca ne-ai incetinit, ca posibil sa fi recunoscut pe cineva etc etc etc .. :)) legat de iesire ... puneti pozele :) sa ajunga si la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am facut si eu portiunea Daia-Oltenita, drumul este foarte bun. A iesit incredibil din iarna...headscratch.gif

 

Am intalnit multi motorizati pe bucata asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...