Sari la conținut

Cumpar Boxer-ita ...


ALT_ZOLA
 Share

Postări Recomandate

Cumpar Ural sau Nipru de preferat cu ceva acte , indiferent de an ...

Bugetul pentru aceasta achizitie este de maxim 500e (nu imi cereti mai multi ca nu sunt ) , avand in vedere ca jucaria cel mai probabil o sa fie chop-uita caci nu pot sta in pozitie normala pe el , nu tin sa aibe tablaraia completa dar sa fie decenta dpvd mecanic sa aiba motorul inchis si sa nu fie calat sau mai stiu ce alta treaba .

Treaba este destul de urgenta , as dorii ca " utilaju' " sa fie cat mai aproape de Bucuresti .

 

Pentru contact PM/YM sau 0770222987 orice ora ( nu am sa raspund mereu deoarece serviciul nu imi permite asta dar am sa va contactez in scurt timp ).

 

Paste Fericit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar Ural sau Nipru de preferat cu ceva acte , indiferent de an ...

Bugetul pentru aceasta achizitie este de maxim 500e (nu imi cereti mai multi ca nu sunt ) , avand in vedere ca jucaria cel mai probabil o sa fie chop-uita caci nu pot sta in pozitie normala pe el , nu tin sa aibe tablaraia completa dar sa fie decenta dpvd mecanic sa aiba motorul inchis si sa nu fie calat sau mai stiu ce alta treaba .

Treaba este destul de urgenta , as dorii ca " utilaju' " sa fie cat mai aproape de Bucuresti .

 

Pentru contact PM/YM sau 0770222987 orice ora ( nu am sa raspund mereu deoarece serviciul nu imi permite asta dar am sa va contactez in scurt timp ).

 

Paste Fericit !

Ia vezi asta daca-ti convine , si e aproape in Chitila numa ca nu corespunde tuturor cerintelor tale .

/index.php?/topic/675633-dnepr-mt-11-an-1992/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. O gluma cu numarul de telefon. Probabil si anuntul in sine este tot o gluma. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numărul de telefon este probabil al unui mobil din rețeaua RDS. Îl cunosc pe Vlad, mai mult ca sigur vorbeÂşte serios :). Ciopăreala cadrului va veni din pricina unor probleme de sănătate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Adriane, cind dupa mai multe incercari, in zile diferite, la ore diferite, i-ti raspunde o data cineva putin deranjat, care nu are niciun habar de anuntul in cauza cam ce a-i simti? Eu, capsoman (cum am scris si intr-un raspuns ptr. Mihaai in Sinteza Dnepr), sun si astazi. Mi-a raspuns acelasi domn, de data asta amabil, si la fel nu stie nimic despre ce este vorba. Am vorbit mai mult, am incercat cu un nepot, un baiat, un ginere, un vecin care vrea sa cumpere o motocicleta, nimic. Eu cel putin asa stiu, cind vreau sa fac o chestie dau un numar de telefon valabil si la care raspund eu. Ca atare am interpretat anuntul ca o gluma. Asta e. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...