Sari la conținut

Festivalul Rocker's Garnic 2012


NePlace
 Share

Postări Recomandate

Domnu Harea sunt C.Birchi Ardeigsxr este fiumeu si imi face mereu figuri cu id-iul.Eu am postat nu el.Scuze.

Multam pt informatii.

 

Daca vreti putem merge impreuna o portiune (Severin-Girnic), fiindca dupa ora 12.00 ma intilnesc la Severin cu Nelutu si mergem impreuna spre Girnic, cu viteza luminii de pe atasul comunistei acestuia! :bike-037:

Avem telefoane, asa ca ne auzim!

 

Vineri sau sambata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vin solo, ca si anii trecuti si inchiriez un loc in cort unei fete inalte, cu plata in natura! Asa ca vreau sa ajung mai devreme sa vad ce aleg (pina nu se intuneca sa nu mai pot distinge!). Drum bun si asfalt uscat! Sa ne revedem cu bine acolo! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vin solo, ca si anii trecuti si inchiriez un loc in cort unei fete inalte, cu plata in natura! Asa ca vreau sa ajung mai devreme sa vad ce aleg (pina nu se intuneca sa nu mai pot distinge!). Drum bun si asfalt uscat! Sa ne revedem cu bine acolo! :ok:

 

Astazi au plecat deja 4 motoare de la Oltenia Bikers -craiova...m-am intalnit cu ei in Severin.

Din pacate o mare parte dintre cei din severin am hotarat sa mergem la Smeredevo in Serbia la o intrunire moto.

Distractie mare sa aveti,iar daca aveti nevoie de ajutor/sfat puteti apela cu incredere 0721 69 763 9 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi au plecat deja 4 motoare de la Oltenia Bikers -craiova...m-am intalnit cu ei in Severin.

Din pacate o mare parte dintre cei din severin am hotarat sa mergem la Smeredevo in Serbia la o intrunire moto.

Distractie mare sa aveti,iar daca aveti nevoie de ajutor/sfat puteti apela cu incredere 0721 69 763 9 !

Costi,tu esti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru anale ( eu nu am gasit cand am cautat! ) : drumul de la petromul din moldova veche la locatia festivalului este de 19 km din care 13 ( de la ruinele industriale ) de drum neasfaltat, pe alocuri ok, in rest mai greutz. Daca ploua si nu esti cu o stroama sau un enduras, in unele bucati mai greu.

Personal nu mi-a placut foarte mult. Cacastoarea era o groapa de pamant pana la glezne, nu tu un toi toi. Mancare doar carne, nu tu o leguma, si cel mai rau .. nu am vazut legatura cu satul, cu exceptia locatiei, desi in promovarea festivalului s-a vazut asta. Imagini nu extraordinare dar frumoase pentru aia 13 km obositi. Am plecat a 2-a zi la sarmisegetuza regia, macar acolo fac 18 km obositi (dus) si merita.

Editat de arw357
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...