Sari la conținut

Husqvarna,va rog o mana de ajutor.....


tibat
 Share

Postări Recomandate

Cine poate sa-mi spuna magazine care vinde piese de husqvarna,am nevoie de roata dintata de la pompa de ulei la o Husqvarna te 410 din 2000.Multumesc mult.

miercurea ciuc ,f seriosi , preturi f bune , contactazai prin e-mail , mandulamx@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Importatorul oficial e Paneuro Targu-Mures, uite site-ul:

http://www.husqvarna-motorcycles.ro/

 

Ei pot aduce cam orice, mie mi-au adus segmentii in 5 zile, parca. Au cataloage la motociclete din 98 incoace, deci pentru a ta au piese

 

Apoi mai e rogerxtreme34 de aici de pe forum. El aduce piese second din Ungaria, asa ca il contactezi, ii spui exact ce piesa vrei, si te suna el in 4-5 zile din ungaria, din parcurile de unde ia piesele, si-ti comunica pretul. Doar sa-l suni, nu cu mail, ca nu prea sta pe calculator.

 

Mai e si Romimoto pentru consumabile:

http://www.romimoto-piese.ro/vehicle/50189

 

Vezi ca la modelul tau se schimba lantul de distributie la 10.000 km. Daca nu stii cand a fost schimbat, mai bine baga 50 euro preventiv in lant, ca eu am vazut destule husqvarne pe net cu "distributia sarita".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet.

 

Mandulamx nu mai aduce si nu are de Huski.I-am scris si a zis ca nu are si nu mai aduce.

sorry ,nu stiam , eu am comandat de la ei pt ktm si yamaha , dar si pt suzuki vitezana (gsxr).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Cine poate sa-mi spuna magazine care vinde piese de husqvarna,am nevoie de roata dintata de la pompa de ulei la o Husqvarna te 410 din 2000.Multumesc mult.

Poate te rezolv eu: cauta-ma pe mail/mess la grigore07@yahoo.com sau 0740194419

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...