Sari la conținut

Tuning De Scutere


Bob
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai sa faci un scuter de 49 sa fuga 120 nu e chiar asa o avere cum spun unii:Pde fapt iti poti inlocui setul cu un set malossi de 80 si asta costa 4 mil ii poti inlocui toba cu una de carbon geanelli care costa tot in jur de 4 mil si in cazul in care vrei sa pari super tare si sa te lauzi pe la colt:P:))iti poti pune si nos!si toate astea la euroscuter frate..si nu cred k exista scuterist sa nu fi auzit de euroscuter nu?

Te-ai gandit mult ? era beat cand ai scris postu asta ?

In primul rand...cu 8 milioane nu faci un scuter sa ia 120....ti-o garantez...eu dau 8 milioane numai pe kitu de 70....pe langa asta,mai trebuie si toba,si carburator,si variator,si ambreiaj,si o curea rezistenta,si role,si...inainte de astea [FranE].In al doilea rand,frumoasa atitudinea cu "lauzi pe la colt" ...da...frumos...si faza cu "iti poti pune si nos" tu crezi ca bagi butelia acolo si gata ? e cam 500 de euro un sistem bun de nos...asa ca...:-h raman fara cuvinte....imi vine sa sparg monitoru cand citesc posturi ca asta... :crack:

Later Edit : Cine ma contrazice sa imi dea un PM si vorbim

Reason for Edit : Nu era complet !

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gandit mult ? era beat cand ai scris postu asta ?

In primul rand...cu 8 milioane nu faci un scuter sa ia 120....ti-o garantez...eu dau 8 milioane numai pe kitu de 70....pe langa asta,mai trebuie si toba,si carburator,si variator,si ambreiaj,si o curea rezistenta,si role,si...inainte de astea [FranE].In al doilea rand,frumoasa atitudinea cu "lauzi pe la colt" ...da...frumos...si faza cu "iti poti pune si nos" tu crezi ca bagi butelia acolo si gata ? e cam 500 de euro un sistem bun de nos...asa ca...:-h raman fara cuvinte....imi vine sa sparg monitoru cand citesc posturi ca asta... :crack:

Later Edit : Cine ma contrazice sa imi dea un PM si vorbim

Reason for Edit : Nu era complet !

Poti si cu 8 mil sa faci sa fuga 120 la ora ... Bine dak ai altele modificate la scuter :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti si cu 8 mil sa faci sa fuga 120 la ora ... Bine dak ai altele modificate la scuter :crack:

daca esti norocos sa ai un Aerox sau un SR fff bine intretinut care fuge stock 100 .... nu e chiar asa imposibil sa ajungi la 120 ..

dar Foarte greu

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi mie 4 milioane si ti-l fac sa fuga si 150 pt ultima data! :crack: Ca din banii aia fac plinul pana la Dealu Negru sau il platesc pe nasu sa-l arunce de pe podul de la Cernavoda :crack:

 

 

Bafta si vise placute cu alea 8 milioane! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...