Sari la conținut

Accident B-dul Energeticienilor


sorinachos
 Share

Postări Recomandate

am trecut si eu azi pe energeticienilor ... dinspre bobocica spre fizicienilor ... pe sensul asta de mers sunt 2 benzi pe sens si linie continua, exceptie facand o portiune de 3 metri unde se intra la nu stiu ce liceu/scoala/camin chiar inainte de trecerea de pieton parca .... unde mai exact s-a produs accidentul?

 

 

pana in scoala, dinspre bobocica, in dreptiul a doua spalatorii, mai este o intrare, tot cu linie discontinua, norocul soferului ca daca mai era si linie continua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti varza la geometrie, daca a intors 180 de grade care este de fapt suma unghiurilor unui triunghi deci rezulta ca a intors in triunghi nu in cerc si nici semicerc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dosar penal nu se face fara cel putin 10 zile de spitalizare. Daca n-ai fracturi, doar contuzii, ai sanse sa iei mult mai putin de 10 zile.

 

...pai de aia am zis ca o sa-i dea neinceperea urmaririi penale, dar cel putin o sa-l frece parchetul trei luni....

 

pai topicul nu a fost deschis pt pb geometrice.

sau ma insel eu?

on.

multa sanatate si nervi de otel pt "lupta " cu asigurarile.

 

 

multumesc, am deschis dosar deja, la omniasig...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti varza la geometrie, daca a intors 180 de grade care este de fapt suma unghiurilor unui triunghi deci rezulta ca a intors in triunghi nu in cerc si nici semicerc.

Stiu ca sunt offtopic si imi cer un milion de scuze pentru asta, dar mi-e imposibil sa ma abtin: HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAA genial raspuns hahahaahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Titi, nu ai ce sa inveti din acest accident si nici pe la biserica daca te vei duce nu te va ajuta vreun popa in viitor.

 

Iti doresc sanatate.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...