Sari la conținut

ANAF

Super Membru
  • Număr conținut

    10.044
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Profil

  • Sex
    Male
  • Locatie
    Bucuresti
  • Permis moto din
    2006

Informații profil

  • Alte autovehicule si vehicule
    Duba DUCATO
  • Interese
    o motocicleta la care copiii sa imi faca cu mana si mamicile cu ochiul

Vizitatori Recenți Profil

6.287 citiri profil

ANAF's Achievements

  1. https://www.instagram.com/reel/DZ1k0G9iDIW/?igsh=eTJ6ZmVjdXduNG5y Stii ca minciuna are picioare scurte.. Pai cand te gandesti ca poate iei UN campionat si vine UN ghertoi din afara ce iti fute meciul, ce faci? N am Verificat DACA filmarea e vreun fake, dar nu cred ca cineva iti VA foote doua bucati degeaba
  2. E bun, o sa-ti schimbi parerea daca uiti de partea cu stofa de campion. Morbidelli este mai degraba ce ai zis mai sus. Cu toate ca tipul e ffffok ca restul sunt cai, nebuni ..pioni
  3. Meteoric e doar la DigiTV.. Ti am spus ca esti influentat, dar tu nu si nu.. Batman-Batman!
  4. epic Bre, ala nu se simte bine. De o luna acuza ca are dureri de stomac. Pecco glumea si la un mom dat ii zicea ca e de la paste. Nu poti spune noroc cand castigi atatea curse la rand. Gica Hagi style Te auzi ce ai scris?! Sau te influenteaza niste comentatori care vorbesc prostii pentru a atrage atentia? Margelatu este un soi zilier de cativa ani in motoGP, el doar tine pianul sa nu cada pe scari...
  5. Restul au fost in plus Tambalul Yamaha a decis in acel an ca e waste of money sa se mai duca pana in Amerik ca sa si-o ia pe coaja.
  6. Nu e singurul. Dpmdv pe lista mai sunt : Acosta, Quacalaro, Mir si Toprak Intr-o zi prin acest gest o sa si taie venele. Chiar nu pot sa inteleg acest tip de "bucurie" Niciodata! Omul invata de la Moto2 si va merge departe. Ambitia japonejilor este peste a lui MMizeriei, de acolo i se trag titlurile.. la Ducati doar vrea sa fie peste idolul lui Psihic cand n-ai nimic de pierdut /demonstrat iti bagi poola si mergi la potential maxim, asta l-a tras pe Bagnaia in jos atatia ani la Ducati.. trebuia sa-i multumeasca pe martalogii aia cu titluri si trofee. In echipa pe MMizerie il respecta, cu restul are probleme. Martinache este mai pregatit decat Bezz pentru castigarea campionatului, singura lui prbl este ca e tigan si se arunca in namol cand crede ca-l poate nivela. Aprilia are cea mai buna mobra datorita fostilor ingineri migrati de la Ducati, motiv pentru care MMizerie zice pas anul acesta si pleaca sa-si linga ranile sperand ca la anul o sa-l depaseasca pe VR. De la anul incolo, va fi din ce in ce mai greu si cum soarta e o curva e posibil sa traiasca cu unul mai tanar ce a facut in 2015 cu Rossi. Acosta e cel ce ar putea sa i-o traga
  7. Cu influencingul de la pixda de acasa nu mai alergi in timpul liber dupa barbati
  8. Stai ashea ca nu ashea. Pana la Ducati a avut cea mai buna mobra si doar Pedrosa trebuia batut. Sau incurcam istoria ca in politica .... Recunosc ca de 1 an nu am mai urmarit fenomenul MotoGP. De unde jegul de sub unghii a aparut terminologia asta si ce vrea sa zica? Sefu' la hinghieri! Nimeni altul decat Chuck Norris
  9. Este doar cand ii ies smecheriile tupeului, altfel innebuneste si pleaca schiopatand. BTW.. mana aia dreapta arata groaznic de la atatea operatii. Bine ca si-a tras muiere ca altfel nu mai ducea treaba la capat.
  10. Martinache strica frontala doar in cursa mare? Bine ca s-a limitat la stoopie si a renuntat la wheelie
  11. Cand v-am spus ca Mizeria nu merita un Ducati, voi... nu si nu, Batman-Batman N-o sa arate prea bine glezna dreapta in curand
  12. margelatu si-a scos perlele afara Martinache, cel mai smecher start
×
×
  • Creează nouă...