Sari la conținut

Revelion 2007 - Pentru Motociclisti


DORUMASTER
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

S-a votat! Asa ramane!

 

PS: Am uitat sa va zic ca la barul cabanei berea este 2,5 RON - Bergenbier la sticla, 2,7-2,8 RON la cutie si 3 RON Becks la sticla. Astea mi s-au comunicat telefonic.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 2 locuri disponibile (nu, nu in camera de 2 persoane)...

 

Se mai poate dormi Âşi pe saltele, saci de dormit, întocmai cum am dormit eu în sac direct pe podea atunci când am fost cu Doru & Company la aceeaÂşi cabană!!

Deci s-ar putea suplimenta nr de locuri, cu condiția să-ți aduci patul :burnout: (sac, saltea) de acasă. Cred că Cătălin (băiatul cabanierului) Âşi cabanierul nu ar zice nimic!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu tine, dar de revelion crezi ca vrea lumea sa se inghesuie? Eu zic ca nu. Experienta anilor trecuti, cand au fost probleme tocmai din cauza asta m-a lecuit. Omul si patul, de revelion, incepand de anul trecut si nimeni nu s-a mai plans.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce te faci daca unu vine cu niste spirt si cu o carioca identica? Mai bine nu dadeai de gol "arma secreta" :D

 

Gata fratilor. Promit ca am sa va las si voua, ca de e vinu vostru pina la urma, nu !? :burnout:

 

Vizavi de carioca va recomand marcarele Stabilo negru. E subtire si daca damingeana e veche n-al sal vad ;) . Promit ca n-am sa-l vad. :D

 

S-a votat! Asa ramane!

 

PS: Am uitat sa va zic ca la barul cabanei berea este 2,5 RON - Bergenbier la sticla, 2,7-2,8 RON la cutie si 3 RON Becks la sticla. Astea mi s-au comunicat telefonic.

 

Suna chiar foarte promitator.

Editat de dabix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

In atentia tuturor care au platit avansul: se restituie, totul a cazut....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUST KIDDING!

 

Totul e ok, suntem asteptati cu bratele deschise. Pregatiti restul de bani pentru 30 dec, ca sa nu ne prinda anul nou cu datorii la cabanier :bow: Dabix, pregateste cariocile, asa cum am vorbit: cate un marker din fiecare culoare si fiecare marca. Restul: nu e nevoie de mancare suplimentara, asa cum am fost intrebat de cateva persoane. Doar daca aveti vreo preferinta culinara personala. Cu bauturile faceti cum credeti, ca suntem totusi 34 de persoane. Luati ce vreti voi sa beti. Oricum preturile sunt ok la barul cabanei.

O sa mai sun eu inainte de plecare cu cateva zile sa ma asigur ca totul e ok si sa ma interesez si de vremea de acolo. Pana atunci, sunati-ma sau dati-mi mesaj sa vedem cum vreti sa mergem. Eu sigur voi merge cu un grup de cel putin 5 masini, dar plecam cel tarziu pe la 3 dupa amiaza din Bucuresti, pe data de 29 (lucrez pe 29, dar voi fugi de la munca, dupa ce voi face act de prezenta, impreuna cu colegul meu, care va merge si el cu noi), deci s-ar putea sa ajungem pe inserat sau chiar noaptea acolo.

Cam asta ar fi tot. Daca am uitat ceva, trageti-ma de maneca.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, Gabi si jumatatile noastre mergem cu o singura masina.

Probabil plecam dimineata pe 29.

O sa va povestim la telefon cum e drumul.

N-ar fi rau sa ne vedem pe 27 sau 28 la vreun birt, sa stabilim daca mai cumparam ceva si ce anume. Altfel ne trezim ca luam toti aceleasi lucruri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spuneam, sft

 

ti a iesit gluma, recunosc:)deja ma vedeam dormind pe prag acasa:)

 

 

.

O sa mai sun eu inainte de plecare cu cateva zile sa ma asigur ca totul e ok si sa ma interesez si de vremea de acolo. Pana atunci, sunati-ma sau dati-mi mesaj sa vedem cum vreti sa mergem. Eu sigur voi merge cu un grup de cel putin 5 masini, dar plecam cel tarziu pe la 3 dupa amiaza din Bucuresti, pe data de 29 (lucrez pe 29, dar voi fugi de la munca, dupa ce voi face act de prezenta, impreuna cu colegul meu, care va merge si el cu noi), deci s-ar putea sa ajungem pe inserat sau chiar noaptea acolo.

Cam asta ar fi tot. Daca am uitat ceva, trageti-ma de maneca.

 

ok, daca tu ajungi pe seara..si noi mai deveme..cine ..are"lista" sau cum e cu cazarea?

noi se pare ca vom fi 4 in 2 masini dar nu stim ora..

daca e ceva de dus..ne bagam

 

nu uita ca aduc si proiector :bow:

poate de un ecran se indura cineva daca nu e bun si un cearceaf:)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Damn, trebuie sa vedem, Dabix, dar cred ca gasim noi ceva si ptr tine. Vezi neaparat la ce ora scapi, ca noi vrem la maxim 3 sa o tulim din Bucuresti. O sa trebuiasca sa vi, eventual, mai in centru, ca la Progresului nu avem nici unu treaba. Hai ca vb in week-end si vedem cum facem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Damn, trebuie sa vedem, Dabix, dar cred ca gasim noi ceva si ptr tine. Vezi neaparat la ce ora scapi, ca noi vrem la maxim 3 sa o tulim din Bucuresti. O sa trebuiasca sa vi, eventual, mai in centru, ca la Progresului nu avem nici unu treaba. Hai ca vb in week-end si vedem cum facem.

 

 

nu bai dabix

doar ca parca as pleca mai de dm sa prindem o zi intreaga ..ca ne am saturat de buc :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e bai, ca i-am gasit loc pana la urma intr-o masina din cele care vor pleca cel tarziu la 15:00.

 

Pana una alta, cica ar mai fi 2 locuri libere, prin retragerea altor 2 persoane (ce urasc cand se razgandesc unii pe ultimii metri). Foxbat, ca sa preintampin intrebarea ta: nu, nu din camera de 2 persoane. :finger:

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e bai, ca i-am gasit loc pana la urma intr-o masina din cele care vor pleca cel tarziu la 15:00.

 

Pana una alta, cica ar mai fi 2 locuri libere, prin retragerea altor 2 persoane (ce urasc cand se razgandesc unii pe ultimii metri). Foxbat, ca sa preintampin intrebarea ta: nu, nu din camera de 2 persoane. :finger:

 

 

mama, ce te am stresat

deci nu degeaba imi spun aia la servici :STRESS:

 

dar lasa, ca esti si tu tot IT asa ca .ne intelegem noi

mulutmesc fain de informatie si hai ca mia este putin :banana:

 

 

@dabiX : scuze, acum am vazut ce tampenie am dat din mie mai sus, in loc de "nu-i bai dabix", adica este ok , avem loc, a iesit " nu bai dabix" ceea ce este exact opusul ..

 

scuze, am tastat ca bouleana

 

ne vedem acolo atunci sau daca vrei..nu-i bai, e loc:)

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.

S-a rezolvat cu serviciul. finantele s-au reglat.

Deci putem pleca cind vreti. La orce ora.

 

 

 

@dabiX : scuze, acum am vazut ce tampenie am dat din mie mai sus, in loc de "nu-i bai dabix", adica este ok , avem loc, a iesit " nu bai dabix" ceea ce este exact opusul ..

 

ok man.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.

S-a rezolvat cu serviciul. finantele s-au reglat.

Deci putem pleca cind vreti. La orce ora.

ok man.

 

neata si LMA

:finger:

am vazut ca avem "meeting" pe 27, la etrusco pt ultimele detalii

sper sa ajung

daca nu ..ne auzim pe aci pt sincronizare

 

sa tra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor si multumiri din suflet organizatorilor.

 

Intr-un cuvant - SUPERB!!!!

Legionaru' - sa tra man, ai facut o treaba de exceptie si cred( de fapt sunt sigur ) ca n-a fost usor deloc.

 

Pozele in curand ca la ultima strigare erau cam 7 Gb :crack:)) si asta fara filmele unora:)

 

Va multumim pentru participare si inca odata URAAAAA si MULTUMIM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ne-am intors si acum ne recuperam, ca unii incep maine munca...

Ma bucur ca v-ati simtit bine, dar meritele ii revin lui Dorumaster care din pacate nu a putut fi prezent alaturi de noi si care a aranjat pentru noi excursia. Cum zicea si foxbat, pozele or sa urmeze, mai ales ca o parte au optat si pentru o plimbarica cu ATV-ul, deci e si un pic cu tenta moto, sa-i zicem. Mai ales un mic filmulet...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum zicea si foxbat, pozele or sa urmeze, mai ales ca o parte au optat si pentru o plimbarica cu ATV-ul, deci e si un pic cu tenta moto, sa-i zicem. Mai ales un mic filmulet...

 

 

 

Puteam sa jur ca incepi :blink: :crack:

 

ok , so be it daca-i pe asa :hug: :crack:

 

no face no name no numbers :crack: :cheers: :P :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptr cei care ati fost acolo si nu ati avut harduri mobile sau laptop-uri, uitati adresa de FTP:

 

ftp://ftp.revelion.arc-software.ro/

Username: rev

Password: lasati gol campul

 

Folositi ori un client de FTP, ori Internet Explorer-ul (cei ce folosesc Firefox-ul au nevoie de un plug-in de ftp)

O sa vi se deschida cu totul altceva, un folder cu un serial, the it crowd. Dati FILE si apoi LOG-IN AS... si introduceti datele de mai sus.

 

Daca nu ati fost acolo, nu are rost sa le luati, ptr ca multe sunt cu peisaje, compromitatoare nu sunt si pe deasupra mai au si aproape 7 GB.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...