Sari la conținut

Istoric comuniste


Postări Recomandate

Salutare!

 

As vrea sa stiu, daca ma poate ajuta cineva cu materiale despre istoria motocicletelor comuniste. As prefera informatii despre cele mai estice: romanesti si in general cele produse in URSS.

 

Pentru ce imi trebuie toate astea? Pentru o lucrare la facultate, "Motocicleta in perioada postbelica in Estul Europei".

 

Pentru cine are materiale in format electronic, va rog sa le postati aici, sau pe mail: stefan.leonte91@gmail.com. De asemenea ma ajuta si linkuri care duc catre surse de informare.

 

 

Multam fain!

 

o zi faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

As vrea sa stiu, daca ma poate ajuta cineva cu materiale despre istoria motocicletelor comuniste. As prefera informatii despre cele mai estice: romanesti si in general cele produse in URSS.

 

Pentru ce imi trebuie toate astea? Pentru o lucrare la facultate, "Motocicleta in perioada postbelica in Estul Europei".

 

Pentru cine are materiale in format electronic, va rog sa le postati aici, sau pe mail: stefan.leonte91@gmail.com. De asemenea ma ajuta si linkuri care duc catre surse de informare.

 

 

Multam fain!

 

o zi faina!

 

Alea nemtsesti nu-ti plac ?

Aici pe forum activeaza niste "mz-riasi " de marca ,de la care ai avea ce afla ! :bigstar:

Chiar la tine in PH activeaza o "scoala de prestigiu " in domeniu est-german - dl Petcu si Dl RedBandit, iar la capitolul IJ amicul Lolo e neintrecut !!

 

Bafta la proiectul / lucrarea pe care o ai de facut !

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...