Sari la conținut

Hyosung Gt 125 R


Postări Recomandate

macar Honda e Honda si nu o copie coreeana dupa o japoneza :D oricum nu poti sa le compari pe cele 2, cbru' e cu mult peste hyosung indiferent ce argumente ai aduce

 

Hahaha...hai sa nu incepem certuri...ziceam de CBR pentru ca e ingusta,ca un 50cc.Si nu,nu e o copie dupa japoneze,marca Hyosung are 30 de ani vechime,produce piese pentru o multime de mari firme,cel mai mare fiind Suzuki.Daca te-ai documenta macar putin,ai vedea ce marca e hyosung,nu are nici o legatura cu chinezariile(nu dau nume).Numai bine :crack: si inca ceva,nu inteleg cu ce e mai presus doar ca e Honda.Eu am avut o Honda CR 125,si,cu exceptia faptului ca e un motor mai "gasibil" adica piese de rezerva mai usor de gasit si etc. nu vad de ce ar fi mai special ca un Aprilia RX 125 de exemplu. :blbl:

Editat de paul_ktm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Frate care e treaba cu Honda e Honda? Nu inteleg, peste tot vad tampenia asta, "Honda e honda"? E regina motocicletelor sau ce?

 

P.S. Si eu am Honda mai smechera ca a ta roolrevolv, dar sincer nu-mi vine sa zic "Honda e honda"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda e honda, yamaha e yamaha....bla bla mai departe.....mai putin relevant....

 

Deci ce fain merge gt'u(am avut ocazia sa il incerc pe cel al lui Paul). Nu ii deloc ceea ce se asteapta lumea cand aude numele firmei si nici nu exista termeni de comparatie cu First-Bke. Plus de asta in realitate suna foarte fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa.:crack:...Azi am scos limitarile puse de nemti (doua saibe groase in carburator)si merge extrem de bine.Nu ma asteptam deloc la puterea asta de la un 4 timpi de 125,credeam ca sunt lenese,da nu e deloc asa.Daca vrea cineva,pun poze cu carburatoarele (leam dat jos sa le curat)si altele poate cere.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa.:D...Azi am scos limitarile puse de nemti (doua saibe groase in carburator)si merge extrem de bine.Nu ma asteptam deloc la puterea asta de la un 4 timpi de 125,credeam ca sunt lenese,da nu e deloc asa.Daca vrea cineva,pun poze cu carburatoarele (leam dat jos sa le curat)si altele poate cere.Numai bine

 

 

 

PUNE SI U POZELE!APP CAT AI PRINS CU EA ASA DELIMITATA....... :crack: :blbl: :D aaa si cat prindea inainte cand era limitata!

 

asfalt uscat si salutari cu faru....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PUNE SI U POZELE!APP CAT AI PRINS CU EA ASA DELIMITATA....... :crack: :blbl: :D aaa si cat prindea inainte cand era limitata!

 

asfalt uscat si salutari cu faru....

Salut,nu am apucat sa vad viteza maxima pentru ca nu am permis,m-am dat doar putin prin cartier.Am citit pe net cum ca ar merge 120-130 km/h originala,acuma nush ce sa zic.

post-11243-1205678631_thumb.jpg

post-11243-1205678676_thumb.jpg

post-11243-1205678737_thumb.jpg

post-11243-1205678778_thumb.jpg

post-11243-1205678800_thumb.jpg

post-11243-1205678832_thumb.jpg

post-11243-1205678846_thumb.jpg

post-11243-1205678878_thumb.jpg

post-11243-1205678947_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...