Sari la conținut

Hyosung Gt 125 R


Postări Recomandate

Daca as avea 16 ani din nou,asta as alege :)

Hyosung GT 125 R , motor 4T , 2 cilindrii in V :cheers: , 14,4 CP , 120 km/h vit.maxima declarata , 150kg la plin,4470 euro in Germania

 

exista si versiunea naked,iar firma este norvegiana din cate am inteles si in curand va fi si la noi o firma importatoare

post-6405-1162632899_thumb.jpg

post-6405-1162632931_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hyosung sunt coreene!

Asa ma gandeam si eu dar site`ul lor oficial este in norvegiana , www.hyosung.no + adresa de contact este tot in norvegia...dupa denumire numai nordica nu este firma dar ... oricum s`ar putea sa ma insel,o sa mai caut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-nebunesc!Cam cand o sa avem distribuitori in tara?E visu' meu ceva carenat care sa nu arate a musculita (CBR 125 :cheers: ) si sa fie 4t si acum primesc 4T si 2V :)

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucuri 110/70/17 si 150/70/17

La ce naiba io fi pus cauciuc de 150 pe spate ,nu inteleg :cheers: :) .....are zzr-ul de 600 cauciuc de 160 pe spate si ala totusi are peste 90cp ,dar la 15 martoage amortite la ce naiba io fi pus asemenea cauciuc,nu-mi imaginez...ma rog ,multi se uita sa fie cat mai mare ,dar putini stiu ce sa faca cu ea :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Cu tristetze va anunt ca are de fapt... 182 kg la plin :D (greutate masurata de nemtzi) - din simplul motiv ca e (exceptind motorasul) practic identica cu modelul de 650 cmc (motiv pentru care pare asa "matura" :) ). In plus, in Germania costa 4.470 iepuroi :). La noi, atunci cind o fi de gasit, va imaginati cam unde poate sa ajunga...

Toate bune altfel :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

:D Cu tristetze va anunt ca are de fapt... 182 kg la plin :) (greutate masurata de nemtzi) - din simplul motiv ca e (exceptind motorasul) practic identica cu modelul de 650 cmc (motiv pentru care pare asa "matura" :) ). In plus, in Germania costa 4.470 iepuroi :P. La noi, atunci cind o fi de gasit, va imaginati cam unde poate sa ajunga...

Toate bune altfel :cheers:

 

cam grea domne :) va dati seama ce blindata e :) daca are kg astea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hyosung este firma coreeana stiu sigur, ca au avut un reportaj cei de la Moto Life(acu 1-2ani)despre firma si modelele lor si i-au vorbit numa de bine,cu exceptia unor mici scapari la finisaje si numele ciudat.Dar nu este o firma fantoma cum ar crede unii,chestia cu norvegia nu mi-o explic.Greutatea de 182 kg :cheers: poate sa o scoata numa din cadru....din ce material e facut frate?are cu 60 de kile mai mult ca un RS si putere nici jumate.Raportul putere greutate nu promite prea mult sincer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

in norvegia au una din reprezentante! daca mai cauti pe gugal o sa vezi ca au si prin franta si prin germania si probabil mai multe tari! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucuri 110/70/17 si 150/70/17

 

Aveti in continuare o problema cu "rotile groase"... Luati-va fratillor monster-truck-uri si nu motorete de 125....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti in continuare o problema cu "rotile groase"... Luati-va fratillor monster-truck-uri si nu motorete de 125....

eu nu am nici o problema am pus ca o completare despre datele motocicletei

eu am 130 si 100 la nsr si nici nu le schimb ca e destul de manevrabila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

eu nu am nici o problema am pus ca o completare despre datele motocicletei

eu am 130 si 100 la nsr si nici nu le schimb ca e destul de manevrabila

 

normal ca e manevrabila cand mergi drept :P da cand te dai pe curbe grav ca shefu tau nu mai tine...si trebuie caucioace noi...nici stoppie nu poti sa faci :) :D ai uitat ca au ras chizdele alea pe magheru ieri de tine ca te`ai dus taras pe fatza :) :) :) trebuie sa mai iei lectii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ca e manevrabila cand mergi drept :P da cand te dai pe curbe grav ca shefu tau nu mai tine...si trebuie caucioace noi...nici stoppie nu poti sa faci :) :D ai uitat ca au ras chizdele alea pe magheru ieri de tine ca te`ai dus taras pe fatza :) :) :) trebuie sa mai iei lectii :cheers:

nu strica si topicu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...