Sari la conținut

Road Wolves Bike Fest 2012


ROADWOLVES
 Share

Postări Recomandate

Road Wolves Pitesti va invita la prima intrunire moto de la Pitesti ce se va desfasura la marginea orasului, in incinta Bazei Nautice din comuna Bascov, in perioada 24-26 august.

 

Deschiderea evenimentului se va face vineri, 24 august, dupa ora pranzului.

 

VINERI - incepand cu orele 18:00.

  • Megatone
  • Maya
  • Aeon Blank
  • Timpuri Noi

SAMBATA

  • 13:00 Parada moto
  • 15:00 Concursuri specifice intrunirilor moto
  • Incepand cu orele 20:00 vor urca pe scena:
  • Blind Spirits
  • The R.O.C.K.
  • Travka
  • Vita de Vie

 

In fiecare seara dupa concerte va continua nebunia cu program de party.

Va asteptam in numar cat mai mare la o distractie garantata 100%.

 

Pretul unic de intrare pentru toate cele trei zile va fi de 25 RON de persoana.

Coordonate GPS: 44.909411 24.830942

post-69070-0-63280200-1343932837_thumb.jpg

post-69070-0-84772400-1343933657_thumb.jpg

Editat de ROADWOLVES
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se anunta nebunie mare :rock: , se anunta distractie totala , multa lume , vreme superba , multi prieteni :moto: , bautura fara limita , piscina cu apa calda , ........ numai lucruri bune :ok:

 

 

HAI LUME HAI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locația este pe malul lacului de acumulare Bascov în apropierea hotelului Star.La mica distantă(1-2km)sunt mai multe zone de agrement unde se poate face baie.Băutura și mâncarea vor fi ieftine și bune.Muzica speram să va placă,am încercat să aducem trupe cât mai bune!Cazarea se poate face la cort dar si în camere sau căsuțe cu mai multe locuri,sunt grupuri sanitare cu dusuri pentu cei de la cort/casute.În timp util vom posta numere de telefon unde se pot face rezervări.post-60140-0-09357600-1344446676_thumb.jpg

Editat de cod03c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna fff tentant. Sper doar ca in momentul in care nu canta trupele invitate (tot Respectul) muzica sa nu fie doar hard rock si "zdranganeala" Acum nu ma intelegeti gresit, nu vreau manele... house sau mai stiu eu ce mix minimal, dar sunt ferm convins ca aveti loc si de melodi cu tenta rock mai "comerciale"

 

Sper sa pot ajunge!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cazare:

- loc de campare pentru corturi in incinta pazita - GRATUIT;

- casute in incinta camping-ului (4 pers.) - 140 lei/2 nopti;

- casute in incinta strand Mojo (3 pers.) - 120 lei/noapte;

- apartament Hotel Star*** (4 pers.) - 240 lei/noapte;

 

REZERVARI: 0742.121.376 JAN.MY LINK

 

Vă așteptam...post-60140-0-57893600-1344785547_thumb.jpg

Editat de cod03c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna interesant.. sper sa vin si eu! Ar prinde bine o mica relaxare de un Week End! Mai multe poze si relatii despre zona, se poate?!

 

Se poate numi si ,, relaxare '' .......... depinde cum o privesti ............ chiar wekendul acesta la Festivalul de la Hunedoara : ,, FREE BIKERS WEEK '' , am constatat ca asa suntem noi bikerii ...... desi stim ca dupa te ia cu dureri de cap - si te recuperezi tare greu , noi tot insistam de fiecare data cu beer.gif

 

 

- Si duminica , deabia iti vine sa pleci acasa !!! Dar asta inseamna ca ai avut un wekend minunat alaturi de prieteni !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent si noi de la Buzau daca ne primiti sa bem ceva la voi !!!! :friends:

Va așteptam cu bere rece și multe alte bunătați!Este rîndul vostru!

 

Prezenti si noi ! :cheers:

Nici nu ne gândeam să nu veniți,vă asteptăm! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod sigur semam si noi condica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaaaaaacel distrugere mucificatie terminare depravare nenorocire porcaiala haos...multi prieteni si voie buna! :laugh:

Mai e oleaca. :cheers:

Bai, daca zici ca te duci si tu, parca as veni si eu... :) Nu de alta, dar te laudai ca vrei sa dai niste beri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, daca zici ca te duci si tu, parca as veni si eu... :) Nu de alta, dar te laudai ca vrei sa dai niste beri.

Ptiuuu, si daca n-as fi incercat sa scriu cu cerneala invizibila pe topicu' asta as mai fi zis...

Acum ce sa mai, Salitos iti place? :P Eu m-apuc de pe drum ca merg cu masina. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptiuuu, si daca n-as fi incercat sa scriu cu cerneala invizibila pe topicu' asta as mai fi zis...

Acum ce sa mai, Salitos iti place? :P Eu m-apuc de pe drum ca merg cu masina. :lol:

Neaaaah. Din aia fara alcool. Daca e sa venim si noi, cascam gura, participam la parada, admiram frumusetile locale si ne intoarcem pe inserat la Capitala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaaaaaacel distrugere mucificatie terminare depravare nenorocire porcaiala haos...multi prieteni si voie buna! :laugh:

Mai e oleaca. :cheers:

aloooo sa mai ramana si la participanti, setila ce esti :P

 

Neaaaah. Din aia fara alcool. Daca e sa venim si noi, cascam gura, participam la parada, admiram frumusetile locale si ne intoarcem pe inserat la Capitala.

ce e aia mah, vii si pleci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e simplu :) Chestii familiale. Cand ai copil mic pe care-l vezi cam rar, e cam greu sa te mai tii si de baieteli de genul.

Pai ia-l si pe el ca-i dau si lui de baut! Cat sa mai traiasca in anonimat :P . S-ar putea sa vina si frate-miu cu ala mic deci tocmai bine. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da, dar al meu il aduce nevasta-mea sambata seara :) De asta zic ca pana seara vreau sa fiu inapoi acasa. Si, pana la urma, ce dracu, junior's biker fest? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaaaaaacel distrugere mucificatie terminare depravare nenorocire porcaiala haos...multi prieteni si voie buna! :laugh:

Mai e oleaca. :cheers:

Ca bine le mai zici!!!!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...