Sari la conținut

Un Pic De Distractie Nu Strica...


Kali
 Share

Postări Recomandate

Stai asa ca eu am gasit diverse videoclipuri (vreo 120), in format karaoke (melodia originala si versurile de karaoke) din diverse genuri pe dc++ si acu le downloadez, asa ca.... Plus ca am mai gasit un programel de karaoke (inca nu l-am testat). Asa ca intrebarea e cine vine cu PC-ul? Eu nu am cum, ca monstruletul meu cantareste cam 25-30 kile (de la cele 8 harduri ise trage) si e inaltut (carcasa de server). Cu camera vedem cum facem, se gaseste. Poate vin chiar eu (dar am nevoie de lumina ca sa pot filma). Detalii, detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Legionaru imi povestea zilele trecute ca pune la bataie una bucata bunica, mestera la placinta de dovleac.

 

Eu pun la bataie manutzele astea doua (daca or mai sti si altceva decat sa tasteze :drink: ), niste pateuri si 500 de samale :friends:

 

 

Ceva clienti? :cheers:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreti sa ne intalnim cativa cu o zi inainte? sa vdm unde , ce si cum?

cred ca oricine poate veni de joi sera pt o cafea sau ceva si sa vb un pic. Eu sincer sunt total nou, nu am fost la nici o intalnire si nu cunosc pe nimeni...Poate nu e o idee rea? Si apropos...unde este exact carciuma?...poate e nevoie si de ceva plescoi ca nu degeaba ma cheama asa...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, mie, daca imi permiteti , imi plac lucrurile un pic organizate. Hai sa ne intalnim atunci in timpul zilei sa nu ne imbatam...cel putin eu as vrea sa stiu in primul rand unde are loc evenimentul, cata lume (estimativ) vine ...si cam atat...sau poate ne mai vin idei organizatorice...nu va suparati dar unii ca mine care nu cunosc pe nimeni sigur s-ar simti stingheri venind pentru prima data la o petrecere cu lume necunoscuta...parerea mea, no ofence!

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama pai daca vin jumatate din cei care au citit topicul asta,cred ca o sa se opreasca circulatia pe 2-3 strazi in jurul barului.unde o sa incapa toata lumea????

Editat de remijaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, mie, daca imi permiteti , imi plac lucrurile un pic organizate. Hai sa ne intalnim atunci in timpul zilei sa nu ne imbatam...cel putin eu as vrea sa stiu in primul rand unde are loc evenimentul, cata lume (estimativ) vine ...si cam atat...sau poate ne mai vin idei organizatorice...nu va suparati dar unii ca mine care nu cunosc pe nimeni sigur s-ar simti stingheri venind pentru prima data la o petrecere cu lume necunoscuta...parerea mea, no ofence!

 

 

Super naspa, frate!

 

Da' ce te faci ca nici cu o zi inainte nu o sa cunosti pe nimeni?!?!?Io propun sa ne vedem si cu 2 zile inainte.Stai, ca nici atunci n'ai cunoaste :lol: Propun cu 3 ... 4 ... fara numaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

 

Plescoi, asta e si ideea. De baut, o sa bem oricum vineri seara. Ideea ar fi sa ne organizam putin, vorba bancului :banana:

 

 

Care banc iubita ca io nu'l stiu?!? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai oameni buni facem cum vreti, eu am venit doar cu e idee...dar sa ia cineva o hotarare definitiva...am citit acum pe tot topicul si am vazut ca v-ati intalnit deja sa discutati amanunte...ok eu citisem doar ideea de la inceput si apoi pe la pagina 6 ...asta e.

Deci ca sa tragem o concluzie:

1. adresa e Matei Voievod 67

2. data e 1 dec 2006 seara la 7

3. aducem jucarii sau bani...aici mi-e putin neclar..haine?

4. venim cu motocicleta? ...cred ca nu se imbuca cu bautura...treaba fiecaruia

5. aducem fiecare ceva de mancat sau de baut? Ne lasa nenea de la bar?

6. aveti macar o vaga ideee despre numarul participantilor?

mai las loc si la alte comentarii, daca nu vreti sa ne intalnim, sa ne organizam pe forum.

Cu riscul de a parea mai batran decat sunt, ma las greu din prima...:lol:

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stiti ca nu asta e o piedica, pentru ca nici noi, la randul nostru nu am cunoscut pe nimeni la inceput. Si oricum, fiind vorba de distractie, e clar ca se face si putina caterinca aici.

Ok, hai sa trecem la treburi mai serioase, zic si eu: Kali, vineri in Etrusco facem o mobilizare, sa discutam detaliile? S-a vorbit cu Ursu ptr locatie? etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincera sa fiu, nu stiu daca in Etrusco tre dicutat. Facem o mobilizare sambata, daca vreti. Am o problema vineri seara si nu am cum sa ajung.

 

Eu ma organizez cu 500 de sarmale. Bautura cumparam de la bar. Cine vrea sa pregateasca ceva de papa, luati in calcul 100 de persoane. Stiu ca suna nasol, dar cateva sarmale, o placinta-doua, bautura si suc ar cam trebui sa acopere "necesarul" pentru o seara. Ideea e sa ne distram, sa dansam, sa cantam, sa ne costumam haios. Si sa pregatim surprize pentru copii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...