Sari la conținut

Noi Si Motoarele Noastre


LordRhadoo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 174
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Salut !

 

Ma numesc Adrian si am si eu un model similar mai exact din 1998, dar difera culoarea mai exact pe rosu. Sa te bucuri de motor si sa ai asfalt uscat si zile cat mai calde numai bune de plimbare de plimbare

:)

Nu prea ma bucur ca nu am carnet inca...In aprilie il iau si prind sezonul urmator...Numai bn :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!! in sfarsit reusesc sa ma inscriu pe forum Ma numesc Isabela , am un Rs de 125 ! majoritatea ma cunoasteti!!

asflat uscat

 

ps: isabela posteaza

post-12510-1223665914_thumb.jpg

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salutare! Scuze pt offtopic,da' prea multi destepti pe forumul asta......Nu vreau sa jignesc pe nimeni da' in afara de Dumi(baiatul cu honda aia galbena) si cativa mai veterani ca sa le zic asa nu prea mai vad motociclisti.......numai figuranti care se iau de altii mai tineri de invatza si ei sa se dea.Nimeni nu s-a nascut invatat si ne vedem cat de curand pe strazi sa va vad eu pe voi:))))).Scuze pt off topic......cateodata is cam tzaranoi.....

Asta-s eu cand aveam moto......urmeaza cat de curand o noua achizitie(de 1000 de cmc)................

Asfalt uscat!

post-38938-1234019895_thumb.jpg

post-38938-1234020107_thumb.jpg

Editat de ghostrider_yamaha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Scuze pt offtopic,da' prea multi destepti pe forumul asta......Nu vreau sa jignesc pe nimeni da' in afara de Dumi(baiatul cu honda aia galbena) si cativa mai veterani ca sa le zic asa nu prea mai vad motociclisti.......numai figuranti care se iau de altii mai tineri de invatza si ei sa se dea.Nimeni nu s-a nascut invatat si ne vedem cat de curand pe strazi sa va vad eu pe voi:))))).Scuze pt off topic......cateodata is cam tzaranoi.....

Asta-s eu cand aveam moto......urmeaza cat de curand o noua achizitie(de 1000 de cmc)................

Asfalt uscat!

:scratch:

O stii pe aia cu daca taceai filozof erai..?

Sa stii ca era nevoie de unu ca tine care sa vina sa dea cu batul in balta si sa improaste pe aici, exact de asta era nevoie..

Vii tu cu cea mai veche activitate aici, care stii exact care e situatia si te apuci de generalizat, dar e dreptu tau sa o faci la fel cum e si dreptu meu sa fiu de acord cu tine ca esti cam tzaranoi.

 

Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e......dar macar nu ma dau cu motorul zilnic de la tic-tac pana la statuie si inapoi :scratch:)))))))).......iar la faza cu vechimea.......prea putini dintre forumisti la intrunirile moto........eu cantam la intruniri moto dinainte sa te dai tu cu motoare.........asa ca tzaranoi sau nu.......who cares?........vina e de fapt a mea ca m-am bagat in seama cu japca in loc sa va las sa va legati de ajtia mai mici care nu mai incap de unii dintre voi pe strada:)))))))......indiferent ca merg bine sau merg prost nu tre' sa cer aprobarea nimanui sa-mi iau motor sau permis si mai departe vad eu cum ma descurc......era legata de o anumita discutie postul meu dar unora le place sa faca pe desteptii.........:lol:)))

Editat de ghostrider_yamaha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Scuze pt offtopic,da' prea multi destepti pe forumul asta......Nu vreau sa jignesc pe nimeni da' in afara de Dumi(baiatul cu honda aia galbena) si cativa mai veterani ca sa le zic asa nu prea mai vad motociclisti.......numai figuranti care se iau de altii mai tineri de invatza si ei sa se dea.Nimeni nu s-a nascut invatat si ne vedem cat de curand pe strazi sa va vad eu pe voi:))))).Scuze pt off topic......cateodata is cam tzaranoi.....

Asta-s eu cand aveam moto......urmeaza cat de curand o noua achizitie(de 1000 de cmc)................

Asfalt uscat!

 

Poate gasesti ceva de 2000 cmc, ca e mai cool :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...