Sari la conținut

merge ambielajul de la Simsoneta la Carpati?


m72story
 Share

Postări Recomandate

Buna ziua

apelez la domniile voastre in speranta ca v-ati mai italnit cu aceasta problema, am posibilitatea sa iau un ambielaj de Simsoneta (Carpatiul nemtesc) pentru a-l monta la o motoreta Carpati , problema este ca nu stiu in ce masura se potriveste

astept pareri

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

apelez la domniile voastre in speranta ca v-ati mai italnit cu aceasta problema, am posibilitatea sa iau un ambielaj de Simsoneta (Carpatiul nemtesc) pentru a-l monta la o motoreta Carpati , problema este ca nu stiu in ce masura se potriveste

astept pareri

multumesc

motoreta carpati a fost copiata dupa simson sr 2 cu mici modificari de ex : simsonul are schimbatorul de viteze actionat prin cablu iar schimbarea vitezelor se face de la maneta de ambrea a1a in jos neutu la mijloc si a2a in sus la carpati ii la picior der multe piese se potrivesc de la simson la carpati si invers nu ramane decat sa pui ambielajele unul langa altu si sa vezi cu ochii tai daca exista vreo deosebire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...