Sari la conținut

Noul Showroom-motomania!


Postări Recomandate

VA ASTEPTAM SA NE FACETI O VIZITA LA NOUL SHOWROOM - MOTOMANIA !!!! :)

 

NE-AM PREGATIT CU MARFA, GAMA LARGA DE MOTOCICLETE, SCOOTERE SI ATV-uri, ACCESORII SI ECHIPAMENTE !!!

 

OFERTA SPECIALA - YZF-R1, 2005 - 9800 EURO - CIP

YZF-R1, 2006 - 10000 EURO- CIP

 

INTR-O LOCATIE APROPIATA DE SHOWROOM, SE POATE CALARI O MOTOCICLETA KTM EXC, PE UN TEREN VIRAN, CONTRA SUMEI DE 100 RON / 1/2ORA :cheers:

 

AVEM PREGATIT UN SERVICE COMPETENT, PT TOATE CERINTELE !!!!!

 

VA PUTEM GAZDUI MOTOCICLETELE PT IERNAT, LA CALDURA, LE PUTETI VIZITA SI REPARA ORICAND, CONTRA SUMEI DE 35 RON/ LUNA ; (PT ATV - 60 RON/ LUNA)

 

SCHIMB DE ULEI GRATUIT, LA ACHIZITIONAREA FILTRELOR DE ULEI SI A ULEIULUI DE SCHIMB !!!

 

IN INCINTA MAGAZINULUI PUTETI SA SERVITI O CAFEA, UN SANDWICH, O RACORITOARE - LA MOTOMANIA CAFE !!!

 

SA NE VEDEM CU BINE !!!!!!!!! :) :D :)

 

 

cel putin jumatate din continutul postului are caracter comercial.cartonas galben si warn.

Editat de Soso
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA ASTEPTAM SA NE FACETI O VIZITA LA NOUL SHOWROOM - MOTOMANIA !!!! :)

 

NE-AM PREGATIT CU MARFA, GAMA LARGA DE MOTOCICLETE, SCOOTERE SI ATV-uri, ACCESORII SI ECHIPAMENTE !!!

 

OFERTA SPECIALA - YZF-R1, 2005 - 9800 EURO - CIP

YZF-R1, 2006 - 10000 EURO- CIP

 

INTR-O LOCATIE APROPIATA DE SHOWROOM, SE POATE CALARI O MOTOCICLETA KTM EXC, PE UN TEREN VIRAN, CONTRA SUMEI DE 100 RON / 1/2ORA

 

AVEM PREGATIT UN SERVICE COMPETENT, PT TOATE CERINTELE !!!!!

 

VA PUTEM GAZDUI MOTOCICLETELE PT IERNAT, LA CALDURA, LE PUTETI VIZITA SI REPARA ORICAND, CONTRA SUMEI DE 35 RON/ LUNA ; (PT ATV - 60 RON/ LUNA)

 

SCHIMB DE ULEI GRATUIT, LA ACHIZITIONAREA FILTRELOR DE ULEI SI A ULEIULUI DE SCHIMB !!!

 

IN INCINTA MAGAZINULUI PUTETI SA SERVITI O CAFEA, UN SANDWICH, O RACORITOARE - LA MOTOMANIA CAFE !!! :cheers:

 

SA NE VEDEM CU BINE !!!!!!!!! :) :D :)

 

 

buna oferta !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce apare oferta speciala la R1 la coltul eduristilor? Nu aveti si oferte speciale pentru enduro?

asta este oferta de care dispun acum, pt vanzare dar dupa cum ai vazut, avem si oferta de calarit un ktm exc pt cei interesati... oricum , vor fi multe oferte speciale pt enduristi... nu-ti fa griji...

doar suntem in acelasi noroi......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este oferta de care dispun acum, pt vanzare dar dupa cum ai vazut, avem si oferta de calarit un ktm exc pt cei interesati... oricum , vor fi multe oferte speciale pt enduristi... nu-ti fa griji...

doar suntem in acelasi noroi......

 

NU CRED ! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA ASTEPTAM SA NE FACETI O VIZITA LA NOUL SHOWROOM - MOTOMANIA !!!! :ok:

 

NE-AM PREGATIT CU MARFA, GAMA LARGA DE MOTOCICLETE, SCOOTERE SI ATV-uri, ACCESORII SI ECHIPAMENTE !!!

 

OFERTA SPECIALA - YZF-R1, 2005 - 9800 EURO - CIP

YZF-R1, 2006 - 10000 EURO- CIP

 

INTR-O LOCATIE APROPIATA DE SHOWROOM, SE POATE CALARI O MOTOCICLETA KTM EXC, PE UN TEREN VIRAN, CONTRA SUMEI DE 100 RON / 1/2ORA :cheers:

 

AVEM PREGATIT UN SERVICE COMPETENT, PT TOATE CERINTELE !!!!!

 

VA PUTEM GAZDUI MOTOCICLETELE PT IERNAT, LA CALDURA, LE PUTETI VIZITA SI REPARA ORICAND, CONTRA SUMEI DE 35 RON/ LUNA ; (PT ATV - 60 RON/ LUNA)

 

SCHIMB DE ULEI GRATUIT, LA ACHIZITIONAREA FILTRELOR DE ULEI SI A ULEIULUI DE SCHIMB !!!

 

IN INCINTA MAGAZINULUI PUTETI SA SERVITI O CAFEA, UN SANDWICH, O RACORITOARE - LA MOTOMANIA CAFE !!!

 

SA NE VEDEM CU BINE !!!!!!!!! :what: :D :eek:

 

 

:friends: BRAVO STIMABILILOR!!!! :drink:

 

Noh, iaca o sa vin !! Legati bine fiarele !! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU CRED ! :drink:

nu crezi ce ?... sunt curios... si as vrea sa iti explic , daca este ceva ce nu intelegi... :blink:

 

1 milion testdrive-ul :cheers: , asta suna mai mult a firma de ichiriat motoare decat a dealer KTM :friends:

ete ca suntem si dealer KTM si inchiriem si motoare, stiu ca nu ai mai vazut prin Romania, dar o sa vezi acum... tu esti dezamagit, altii sunt multumiti... asta e viata... :what:

Editat de MOTOMANIA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu crezi ce ?... sunt curios... si as vrea sa iti explic , daca este ceva ce nu intelegi... :friends:

 

NU CRED ca suntem in acelasi ,,noroi". Acest ,,noroi", este o metafora.

 

Ce m-a facut sa spun asta ? O intamplare petrecuta prin august 2006, cand mi-am vandut Africanul si am plecat in Bucuresti sa-mi cumpar motocicleta. Am vizitat multe magazine de motociclete, intre ele se numara si ,,Motomania", acela din vecinatatea Pietei Romane(altul nu mai stiu).

In buzunar aveam 6000euro si in rucsac echipamentul moto. Am venit in Bucuresti cu autobuzul, special, ca sa pot pleca pe motor. Cautam un LC4 (la mana a doua) si stiam ca ,,Motomania" are unul de vanzare.

Am intrat in magazin si acolo am gasit un ,,Domn" care nici nu a binevoit sa-mi raspunda la ,,Buna ziua".

I-am vorbit respectos despre problema cu care venisem la Motomania, iar dansul mi-a ,,raspuns" de parca in fata lui se afla un pusti de 16 ani, care venise doar sa faca conversatie. Am trecut de mult de aceasta varsta si nici nu arat de 16 ani. Atunci am gandit ca, acel ,,Domn", poate nu intentioneaza sa vanda motociclete si am plecat spunand inca o data ,,Buna ziua si multumesc de informatii" la care dansul a raspuns [... mda ...]. Nu cred ca asa se procedeaza cu un posibil client.

Si cum eram croit sa cumpar, ma repet ... aveam banii in buzunar ..., am plecat profund dezamagit de o astfel de atitudine, din partea unei firme care VINDE motociclete.

 

Mi-am cumparat motocicleta din Brasov de la o firma care stie ce reprezinta un client.

 

Bafta la vanzari ,,Domnilor de la Motomania" !

 

Cu respect !

arh. Oancea Petrica Razvan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca nici nu ai gasit ce cautai, astfel se explica reactia ta atat de vehementa.

 

Pai chiar aveau un KTM LC4 Enduro la 5500 euro si eram dispus sa plec cu el in aceeasi zi.

Venisem sa cumpar, nu sa pierd vremea.

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai chiar aveau un KTM LC4 Enduro la 5500 euro si eram dispus sa plec cu el in aceeasi zi.

Venisem sa cumpar, nu sa pierd vremea.

 

:friends:

 

Pai si ce importanta avea calitatea vanzatorului? ca doar nu i'l cumparai si pe el in pachet!

 

Daca chiar vroiai sa cumperi nu cred ca un vanzator reticent te oprea sa faci acest lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa iau apararea cuiva, dar exista momente in timpul serviciului, momente nasoale cu probleme, cu esecuri.. cand incerci sa iti "dilati" ca sa poti face tot ce TREBUIE sa faci........

si in astfel de momente probabi uiti sa mai fii politicos, dragutz.. si asa cum vor clientii sa fie vanzatorii.

 

eu zic ca se intampla ca din 10 clienti.. sa multumesti 9.. mi se intampla chiar mie uneori si prefer sa refuz unul ca sa servesc 100.

 

hai sa fim putin mai indulgenti. nu stii daca in postura lor uneori nu ai face acelasi lucru.

 

normal, petrica a facut ce a simtit ca trebuie sa faca, iar motomania a suferit prin pierderea unui client.

 

cred ca toti incearca sa fie mai buni si in timp reusesc.

 

Bafta,

L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si ce importanta avea calitatea vanzatorului? ca doar nu i'l cumparai si pe el in pachet!

 

Daca chiar vroiai sa cumperi nu cred ca un vanzator reticent te oprea sa faci acest lucru.

 

Chiar, NU MAI CONTEAZA ! Din ,,afara terenului" se poate vedea alfel.

Rog Administratorii de forum sa-mi stearga posturile din acest topic.

 

Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...