Sari la conținut

Plimbare de o zi...duminica 23 septembrie


valentino1
 Share

Postări Recomandate

Doamnelor si domnilor...maine dimineata la ora 09:00 va asteptam la AGIP-ul de la intersectia Sos. Colentina cu Sos. Fundeni...se pleaca la Barajul Siriu intr-o excursie de o zi...viteza de deplasare 50-60 km/h in localitati si 90-100 sau mai mult in afara...stabilim de comun acord...noi vom fi 3 sau 4 motorete...se pleaca din benzinarie la maxim 09:20...

Pt cine intarzie las un tel: 0731.80.55.88 Vali

 

170 de views-uri si nici unul care sa vrea sa iasa la plimbare???...fratilor inca este vreme de motociclit...ce faceti 5-6 luni de vreme rea???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai numai eu am dat cateva refresh-uri :)

Te-am sunat mai devreme ... m-am gandit eu mai bine si daca nu mai vine nimeni cu altceva in afara de "ciopar" merg acasa sa dorm ... acum sunt la serviciu pana dimineata la 8.

Eu as fi vrut sa merg tot pe TF...chiar daca a nins dar nu am cu cine.

Ma mai gandesc pana dimineata ...

Editat de B I Z
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Daca anuntai mai devreme, ma bagam si eu. Locuiesc chiar la Pod colentina. Maine plec spre Giurgiu cu inca 2 prieteni. Bucuresti - Adunatii Copaceni - Calugareni - Mihai Bravu.

 

Asfalt uscat ! (si asa o sa fie cald maine)

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citeam ceva mai sus, DAAA, la "valoarea noastra" ..astia cu SS, nu putem sa ne coboram la mers in grup cu choppere - ne cad gradele tata. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bateai un apropo la mine ... stiu!

L-am sunat pe valentin mai devreme si el mi-a zis ca o sa imi fie mai greu mie cu cbr f2 si am zis ca o sti el ceva de mi-a zis asta.

f2 e chiar extra mega SS ... sunt incepator, A din martie 2012, B de vreo 7 ani, km cu A cred ca aproape de 5000, iar cu B sunt destui.

Un inconvenient pt mine il reprezinta oboseala care se acumuleaza in noaptea asta fiind la serviciu.

Editat de B I Z
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oboseala si frica sa nu fiarba motorul. Nu pleca obosit la drum..si nu te oftica pt ca am facut ironia.

Nu mai postez, ca sunt deja offtopic.

 

Distractie placuta maine baietii si asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frica sa nu fiarba motoru' ???...aloo...pai cu ce viteza crezi ca merg cioparele astea ???...crezi ca le impingem sau ce???...eu i-am spus la telefon ca noi mergem undeva in jur de 100-120...daca voi vreti mai tare mergeti pe circuit si rupeti cauciucuri...da' nici ca se incinge motorul de ss la plimbare cu "ciopăre"...nu e frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...