Sari la conținut

O scurta plimabre de duminica...


Sei
 Share

Postări Recomandate

knee V

geaca a devenit indispensabila.

ah, atunci eu sunt la minus 500...de 4 ani nu las acasa geaca, genuncherele (evident, manusi si casca) si rareori merg in adidasi (am ghetute moto, la munca ma schimb in adidasi). :scratch:

 

 

chiar ma gandeam la o tura in wknd spre GR asa la vale...dar maine o voi lua "la deal".

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah, atunci eu sunt la minus 500...de 4 ani nu las acasa geaca, genuncherele (evident, manusi si casca) si rareori merg in adidasi (am ghetute moto, la munca ma schimb in adidasi). :scratch:

 

 

chiar ma gandeam la o tura in wknd spre GR asa la vale...dar maine o voi lua "la deal".

 

Am renuntat la faza cu ghetutele, desi erau in plan. Gasisem ceva alpinestars SMX1, prea ok. E nasol cu cizme :( cu toate ca ai protectii sanatoase glezna, tibie etc.

 

Cand ai chef de-un GR, anunta. :friends:

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ora 11:00 la Kronau. Plecarea ~11:15.

 

Suntem 4:

 

Sei - R125

SiD - R6

ZYB - Ducati 620

Andrei - R125

 

Asfalt uscat la toata lumea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, eu sunt un betiv notoriu :friends:, acuma am ajuns acasa si nu sunt tocmai bun de fiola, deci daca ma trezesc maine la 10 vin , daca nu imi cer scuze si promit sa dau berea cuvenita pentru absenta nemotivata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca aveam o presimtire.. da-o-ncolo de fiola.

 

Totusi nu-mi vine sa cred ca iar ai pus de afumare de weekend.

 

Iti recomand: /index.php?/topic/682107-vand-pereche-tobe-arrow-pentru-ducati-monster/ , pentru silentiozitate maxima.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Ne-am intorseram cu bine si fara evenimente... bine eu deja m-am ciupit oleaca, pentru ca merit o rehidratare.

 

Povestea o baga Sei. ZYB ne-ai lipsit.

 

Cel mai misto e cand ajungi la destinatie ...si strigi in gura mare: YAAAAASSSOOOO VARUUULEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...