Sari la conținut

Motocicleta 125 ~1000eur


Postări Recomandate

Buna,luna viitoare ma apuc si eu de a1(cat mai pot pana vine iarna) si as dori sa imi iau o motocicleta...ce motocicleta mi-ati recomanda pana in 1000euro...preferabil 4 timpi nu vreau sa imi fie frica sa ies cu ea din oras sau sa ii schimb setul de 2 ori pe an...eu m-am gandit la yamaha yzf r125 da imi cam depaseste bugetul:)....vreau ceva super sport sau sport touring (inafara de honda cbr sau chinezarii)...experienta pot zice ca am...11000km pe un suzuki gn250 pe dealur si prin oras(stau intr-un oras mai mic si mai ies pe strazi secundare:) ) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/682682-vand-husqvarna-wr-125-sm/ uite aici daca te intereseaza la 1000 euro

Buna,luna viitoare ma apuc si eu de a1(cat mai pot pana vine iarna) si as dori sa imi iau o motocicleta...ce motocicleta mi-ati recomanda pana in 1000euro...preferabil 4 timpi nu vreau sa imi fie frica sa ies cu ea din oras sau sa ii schimb setul de 2 ori pe an...eu m-am gandit la yamaha yzf r125 da imi cam depaseste bugetul:)....vreau ceva super sport sau sport touring (inafara de honda cbr sau chinezarii)...experienta pot zice ca am...11000km pe un suzuki gn250 pe dealur si prin oras(stau intr-un oras mai mic si mai ies pe strazi secundare:) ) :friends:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca kymko am vazut pe bikeshop unu la 900 de euro , zgariat pe partea dreapta...nu foarte tare..

 

later edit: sunt in 800-900 unele in stare foarte buna din 2007-2009 , kymko quannon e si frumoasa , nu schiloada ca cbr..nici ca rs de mare..

Editat de rotarumary
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea ma incanta kymco...ma gandeam la hyosung gt 125(varianta necarenata) am vazut pe mobile la 700-800euro in stare destul de buna...nu prea imi place naked (pe langa cbr e bijuterie:) ),ceea ce imi place e ca este v2...daca nu reusesc pana in primavara sa strang bani de r125 imi iau ori hyosung ori honda nsr..e 2t da na..e honda,nu aprilia totusi:).....nici eu nu stiu ce vreau:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...