Sari la conținut

Two drunk men on a scooter fall


ramon29
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

Ce jigodie a fost conservarul,Riderul deabia reusea sa tina scuterul pe sosea din cauza pasagerului(cu motorul pica in 100m din cauza momarlanului care sta in cas) Hop si retardel se apropie sa il ajute pentru o iesire in decor

Nu stiu daca scuteristul erea beat dar reusea foarte bine sa mute centrul de greutate si sa mearga drept

100% nu cadea daca nu il speria retardul din masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimic de zis, funny, dar totusi ce cauta la rubrica asta care este orice numai amuzanta nu ?

e topic de Fun pe la motociclisti in timpul liber si orice alt loc ar fi mai potrivit decat asta. chiar nu mai gandeste nimeni inainte sa posteze ?

Nu cred ca daca lumea gandeste diferit inseamna ca nu mai gandeste. Cred ca e un "ACCIDENT FUNNY"... Si cum parerile sunt impartite, cred ca unii l-ar posta la "accidente", altii la "funny". Eu l-am postat aici pentru ca e sfarsit de sezon si sincer sper sa vedem doar bancuri despre motociclisti in rubrica asta.

Si chiar daca aici lucrurile nu sunt amuzante, banuiesc ca rolul rubricii este sa invatam din greseli.

 

Ride safe!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am postat aici pentru ca e sfarsit de sezon si sincer sper sa vedem doar bancuri despre motociclisti in rubrica asta.

Si chiar daca aici lucrurile nu sunt amuzante, banuiesc ca rolul rubricii este sa invatam din greseli.

 

Tu vorbesti serios ? Tu chiar incerci sa inveselesti rubrica de Accidente ?

 

Imi mentin parerea si ma retrag. Argumentele valide nu functioneaza in cazul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.... funny ca nu au patit nimic grav dar cam prostaciune si ala din masina. Nush daca erau beti ca pe film nu se vede alcolemia dar cred ca erau zen ca altfel il jucau in picioare pe ala din masina. Sanchi... de parca nu avea discontinua sa depaseasca linistit...

 

 

daca il bateau nu cred ca avea ce comenta... sau cine stie... poate a taiat de pe film bataia pe care si-a luat-o :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...