Sari la conținut

Seariders Mc Va Asteapta La Mare


univet
 Share

Postări Recomandate

Seariders MC Constanta va asteapta la modernul camping GPM (imediat la iesirea din Mamaia spre Navodari - va fi pus si un banner)

Avem un camping intreg (10.000 mp) la dispozitie. peste 1000 de mici si doar 500 litri de bere on the house.

Am pregatit 80 locuri de cazare la casute de doua si trei locuri la pretul de 180.000 / loc / zi.

Care cum vine se cazeaza fara alte prioritati... se umple - mai sunt campinguri sau poate isi aduce un cort.

Vremea va fi super, inclusiv pentru baie in mare !!!!!

Informatii la 0745 619 619 - Adrian

post-13-1083272536_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo voua!!!

V-ati tinut de cuvant cu tot ce ati scris mai sus...ba chiar in plus a fost muzica de calitate(rock :P ).Din cauza voastra n-am mai trecut prin Vama :) :D .Astept o intrunire organizata acolo intrucat locatia este super :D .

P.S. daca aveti probleme puteti posta si pe www.sbz.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar locatia a fost excelenta, bere si mici gratis n-am auzit sa se mai fi dat pe undeva (e o premiera :D ), muzica excelenta, nu pot decit sa felicit organizatorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru gazduire

 

A fost o atmosfera foarte placuta la voi si chiar daca am ajuns tarziu si am plecat devreme, acele cateva ore petrecute in locatia voastra m-au facut sa ma simt bine.

 

N-am mai pucat mici gratis :D , iar la ora la care am ajuns nenea care pregatea fripturi si mici era pe picior de plecare, dar asta nu l-a impiedicat sa se intoarca din drum si sa-mi prajeasca si mie o friptana si niste mici... (multumesc)

 

Dovada a faptului ca nu sunt singurul care s-a simtit bine la voi, consta in faptul ca, la acea ora tarzie, o parte din prietenii mei tot pe acolo isi faceau veacul :D

 

ce imi pare rau este ca n-am avut prilejul sa cunosc niciun membru seariders, dar sper ca la vara sa reusesc sa va cunosc gaska :P

 

keep up the good work!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...