Sari la conținut

MV Agusta 1078 R312


SBN
 Share

Postări Recomandate

Salutate tuturor! Din luna decembrie sunt posesor de MV Agusta si nu va pot spune cat de fericit sunt. Deocamdata nu am reusit sa merg cu ea din cauza lipsei de timp si a vremii nefavorabile, dar promit ca o voi pune la punct cu revizii si o mica, cosmetizare imediat ce timpul imi va permite. De aici las pozele sa vorbeasca!

post-37950-0-74895000-1362994420_thumb.jpg

post-37950-0-01158400-1362994432_thumb.jpg

post-37950-0-08273300-1362994446_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e frumoasa,felicitari,cat a costat nepretuita ? astept sa-mi spui pe privat,sunt curios

sa o stapanesti cu placere fara incidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e frumoasa,felicitari,cat a costat nepretuita ? astept sa-mi spui pe privat,sunt curios

sa o stapanesti cu placere fara incidente

Pretul 9000Euro, nu e ceva secret. Ex proprietarul avea ceva probleme financiare si am ajuns la pretul acesta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E superba,am vazut una de CT intr-un anunt dar nu stiu ex ce model era ,tot asa frumoasa era dar ceva 5500E ,credeam ca aceea este

felicitari !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cmd .. aia din CT ... mai bine nu Era scandal p'aici intr'o vreme re motoretu ala :)

A fost busita rau ... si refacuta . Ma rog, ea de la distanta arata cat de cat ok .. dar la o inspectie mai atenta ..............

 

Cat despre noua achizitie .. s'o stapanesti sanatos. Era o caterinca de post mai zilele trecute pe undeva p'aici .. ceva gen .. japonezele sunt pt aia care n'au avut bani de italience :)) Mi s'a parut amuzanta ideea :P

Peace

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt personalitatile malefice :)),teoria ideilor preconcepute =))

"istoria oficiala este una aproape exclusiv a personalitatilor malefice, a parazitilor societatii, a scursurilor neamului omenesc, contrafacuta de catre ei pentru ei si pt. manipularea umanitatii."

astea made in italy au ceva aparte,esti atras de ele numai cand le vezi formele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...