Sari la conținut

16 martie


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

Bre achime esti nebun

Pai daca tu iesi la plimbare pe vremea asta pan la vara te plictisesti si o sa te vad la terase umflat in burta cu halba-n mana si strigand POHUI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce bre, vinu nu-ti mai place? de la ala nu faci burta.

Acuma chiar as veni cu tine. da n-am caucioace, echipament si restu de chestii care sunt absolut necesare pt vreme de asta. asa ca o sa zic pas ... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre achime esti nebun

Pai daca tu iesi la plimbare pe vremea asta pan la vara te plictisesti si o sa te vad la terase umflat in burta cu halba-n mana si strigand POHUI

eu VARA nu ma dau

ii las pe PROFESIONISTI ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ninge asa frumos si linistit afara

unde bagam repede o tura pana pe'n serat?

 

pentru cei care au ratat iesirea pe 16 martie

MAI AVETI O SANSA ZILE ASTEA CAT NINGE .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe bune daca as avea tancul incaltat corespunzator [ crampoane ] acum cand scriu aceste randuri ...... in loc de a scrie aceste nimicuri as fi dat jos cutiile si as fi dat o tura/ arat prin zapada pe aici prin parc [ Izvor ] asteptand sa vina eventuoal cu vreo ambulanta sa ma duca la Universitar [ sectia psihiatrie ] ca tot este aici la doi pasi si normal inainte o amenda pt ca le-am f---t spatiul verde ...................

Pe bune chiar as fi vrut sa vad ce pot eu si ce poate dihania in/pe zapada .

Vik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe bune daca as avea tancul incaltat corespunzator [ crampoane ] acum cand scriu aceste randuri ...... in loc de a scrie aceste nimicuri as fi dat jos cutiile si as fi dat o tura/ arat prin zapada pe aici prin parc [ Izvor ] asteptand sa vina eventuoal cu vreo ambulanta sa ma duca la Universitar [ sectia psihiatrie ] ca tot este aici la doi pasi si normal inainte o amenda pt ca le-am f---t spatiul verde ...................

Pe bune chiar as fi vrut sa vad ce pot eu si ce poate dihania in/pe zapada .

Vik.

Cu vaca aia a ta ai fi fost mai mult ca sigur la ortopedie nu la psihiatrie :shootingsmilie: ...................da lasa ca vine ia vara si o sa ne golim buzunarele pe benzina .

Editat de super-biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...