Sari la conținut

RETROBIKE FOCSANI 2013 28,29,30 iunie 2013


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

Eu stiu, 5 litri de caciula?

Io mi-am luat si alta sursa alternativa sa nu mai patesc ca data trecuta ...dar asta nu inseamna ca nu gust si licoarea lui bacus pusa la dispozitie cu atata marinimie de organizatorii .....asta va sta la rece pana atunci .

post-29942-0-23677600-1370606303_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator MosRahao

Programul se va definitiva la inceputul saptamanii viitoare.

 

hai cu vestile bune !

 

(eu sper ca programul sa nu includa doar haleala si drinkuit ci si alte activitati motociclistice, de pilda o tura in muntii din jur...***) :cheers:

 

*** cum ar fi Focsani-Nereju-Lepsa-Panciu-Marasesti-Focsani, cca 200 de km: http://goo.gl/maps/hg1od

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Se merita vizitata, poate se organizeaza o intrunire acolo.

 

anume fix cu ocazia intrunirii de la Focsani ma intrebam eu daca e oportuna si organizarea unei asemenea ture.

 

nu ca si o intrunire aparte/separata p-acolo.

 

desigur, doar daca mai sunt doritori de un mic raid, ca acesta (daca sunt, sa zica).

 

eu unul, oricum am chef sa dau o raita, daca am sa vin. nu ca n-as fi si eu un bun consumator, dar nici sa zac zile in sir imbuibat de bautura si halau nu e genul meu. d-le Edi, spune-mi rogu-te daca traseul propus este rezonabil (ca stare a drumului, etc; 200 de km pot sa insemne o excursie de o zi, daca drumul e acceptabil, vremea e buna si undeva pe parcurs -unde?- se poate ori la o ciorba si o apa).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E

 

anume fix cu ocazia intrunirii de la Focsani ma intrebam eu daca e oportuna si organizarea unei asemenea ture.

 

nu ca si o intrunire aparte/separata p-acolo. ma refeream pentru viitor.

 

desigur, doar daca mai sunt doritori de un mic raid, ca acesta (daca sunt, sa zica).

eu sunt dorittor dar nu sunt in tara pe data aia.

 

nu ca n-as fi si eu un bun consumator, dar nici sa zac zile in sir imbuibat de bautura si halau nu e genul meu. ne potrivim la cef .d-le Edi, spune-mi rogu-te daca traseul propus este rezonabil (ca stare a drumului, etc; 200 de km pot sa insemne o excursie de o zi, daca drumul e acceptabil, vremea e buna si undeva pe parcurs -unde?- se poate ori la o ciorba si o apa).

drumul este foarte bun, pentru ciorba si apa sunt destule popasuri, pensiuni, piterii, izvoare naturale etc.

eu cunosc bine zona o fac mereu vara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Festina eu ma bag. Drumul il vedem noi cum e.

 

De acord. De vineri insa eu nu pot veni, nu sunt de fapt sigur ca vin defel, programul meu este inca foarte... fluid. O sa vb la tel in preajma sfarsitului de saptamana, cel mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se anunta vreme foarte frumoasa in acea perioada. Intrunirea se va desfasura in mare pe acelasi schelet organizatoric ca si anul trecut, cu cateva mici modificari. MAREA NOASTRA RUGAMINTE este sa va anuntati aici cat mai curand intentia de a participa deoarece trebuie sa stabilim un plan de achizitii pe care trebuie sa le efectuam in cel mai scurt timp.

Cu respect,

echipa RETROBIKE FOCSANI

Editat de Somelierul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gandeste-te ca oamenii de anul trecut or sa vina cam toti,plus altii noi...teoretic cam.....inca 15-20%.Cel putin la "noi" asa a au fost primele adunari.

AMR 15! Bafta!

Editat de lantz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no,gulasu` de anu` trecut o fu bun la fel si lichoare lui Bahus!!! cinste organizatorilor! deci,voi semna in condica si anul acesta.Cheers! :cheers:

Editat de Amendatu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam pe toti cu mare drag. Astazi am fost si am vizitat locatia. Nici ca se poate una mai buna. Promitem ca si anul acesta sa fim cel putin la inaltimea anului trecut. Asteptam in continuare confirmari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la Ploiesti asteptam o gasca mai mare. Cel putin la fel de numeroasa ca cea de anul trecut.

de la Ploiesti cel putin 4 , daca nu, 6

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...