Sari la conținut

RETROBIKE FOCSANI 2013 28,29,30 iunie 2013


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 209
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eh, n-am confirmat 100%, dar sper totusi sa pot ajunge macar sa string mina citorva prieteni si sa bem impreuna macar cite un suc sau o apa plata! N-o sa pot veni cu vreuna dintre comuniste fiindca s-ar dubla costul deplasarii (ITP si RCA, sint expirate la CZ si Jawa). Asa ca voi veni, cel mai probabil, calare pe camila mea de povara (F-ul de 650)! Oare as mai gasi vreun loc de cazare la vreo pensiune prin apropiere? N-as vrea sa mai car tot harnasamentul, in cazul in care am confirmarea ca pot gasi un pat si doi metri de acoperis deasupra capului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu mai sigur, cu eforturi financiare minime, mi-ai luat deja casa in spinare (cort, saltea, pompa, perne, patura, lingura, cana, scaunel, mitraliera plus alte alea...si nu in ultimul rind periuta si pasta de dinti!) :bounce: ...si cu plinul deja facut, astept finalul saptaminii viitoare! Cred ca-i mai simplu asa! Si-asa nu am inca pasager anuntat, motiv pentru care mai pot pune la bagaj inca 40% din ce am acum deja "urcat" pe camila! Numa' serviciu' sa-mi fie prielnic, fiindca la noi, ca si la altii, sint vremuri tulburi!

Sper sa ne vedem cu bine!

 

Mai jos aveti "divele" (vad ca se poarta acest cuvint) aliniate, in asteptare!

post-2215-0-43099200-1371912893_thumb.jpg

post-2215-0-02056200-1371912989_thumb.jpg

post-2215-0-48625100-1371913036_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucurestiul si Ilfov.... care pleaca de vineri dupa amiaza ????? hai sa stabilim o ora de intalnire undeva ....poate formam un grup de mers .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt disponibil pt plecare la orice ora. Propun punct de intalnire la Benzinaria Shell de pe DN2, dupa centura. Ora o stabilim impreuna

 

Bucurestiul si Ilfov.... care pleaca de vineri dupa amiaza ????? hai sa stabilim o ora de intalnire undeva ....poate formam un grup de mers .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni pana acolo sa-l vad pe @ivan pedala .

Te impinge curiozitatea, nu crezi ca voi veni, ai sa-mi platesti ceva polite mai vechi, sau pur si simplu iti doresti sa ma cunosti, sa stam la un pahar de vorba si sa fim prieteni?!

Ca altfel nu vad cauze ca sa bati atita drum, doar ca sa vezi un ametit de oltean venit de la muma dracu' nu tocmai pe-o comunista! :hug: :crack: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cred că vrea să vadă dacă exiști cu adevărat! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete ca nu-s pe feizbuc...asa ca fiul tau a luat teapa, fiindca totusi exist! Vino la Focsani si ia-l si pe ala mic, sa-i arat ca nu glumesc! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca ala micu' al tau e ca si al meu (al meu are ~30 anisori!)! Duminica al meu a fost sa puna genunchiu' jos pe Cheia, cu o plasticata...si nu-i plac astea vechi decit sa-si faca poze, cu toate ca pe astea a invatat sa mearga, chiar inainte sa mearga bine in doua labute! ;)

Astept sa ne vedem, si chiar nu cred ca mai conteaza cu ce ajungi (sau ajungem!). :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Daca nu poti sa ajungi o sa-ti fur ideea traseului si ma voi bucura singur de drum.

 

Te vei bucura singur, ori insotit de alti prieteni "comunisti". Nu am sa pot ajunge la Focsani. Surpriza de la job s-a adeverit : treburi de serviciu ma alunga departe de voi. Sa puneti poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...