Sari la conținut

Transport moto si marfa in RO,IT,UE, cu asigurare de marfa CMR


Cristi Nazarov
 Share

Postări Recomandate

Informațiile despre preturi sunt strict ale clienților!! Nu am fost niciodată interesat de acest aspect!

Ma ocup și ma interesează doar detaliile legate de transport!

Ps:motocicleta respectiva era expusa în fata unei reprezentante moto! Văzut, plăcut, pozat..

Stima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 360
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La 13.09.2024 la 10:02, Nguyen a spus:

 

Sa faca ce vrea, sunt banii lui... problema e ca am mai intalnit de astia care se excita cand vad un motor boxer de BMW si au impresia ca e ceva deosebit iar pe urma regreta.

 

 Sunt unii care au impresia ca au dat lovitura, - o afacere foarte buna (pret de pomana, km putini, tinuta in garaj etc.)  cand de fapt e o teapa grea 

 Eu de ex mi s-a pus am pata pe un - KAWASAKI ZG 1200 Voyager (1986-2003)  - care va implica o restaurare totală, - costuri, ore de mecanica la greu, nervi consumati ( nu prea mai am rabdare)

Mai demult am facut o restaurare la un KTM  300 din 1987 - am avut momente in care imi venea sa-i dau foc, dar am reusit sa termin cat de cat 60 - 70 % (probleme la motor, - lipsa piese care nu mai erau pe stoc sau sh, facute impovizari, strung etc...)  după care l-am vandut; Cand l-am vândut, am băut de fericire  pentru ca am scapat de cadavru  

Editat de sprike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, sprike said:

Sunt unii care au impresia ca au dat lovitura

Motivatiile difera de la om la om.

 

Unora le place ideea de restaurare si cred ca daca au o cheie de 13 (ca tubulara de 10 au pierdut-o, se stie) se pot descurca usor.

 

Unora le plac modelele vechi ca-s cool si atat, nimic mai mult, probabil nu stiu nimic despre mobra aia. Dar e cool.

 

Altii chiar stiu ce fac. 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni...dacă nu puteți dormi de grija celui care a cumpărat acel BMW....mai ales după atâta timp.😄 aflați ca omul chiar știe ce cumpara și ce face...a avut acel model, îl știe și a vrut acea motocicleta...a dat un preț mare, a plătit un transport scump, dar omul asta a vrut!! Știe cu ce se mănâncă și ce costuri implica!!! Nu vrea nici sa se laude dar nu cere nici sprobarea și validarea nimănui!!

În alta ordine de idei, aici e despre transport!! Am rugămintea dacă doriți sa continuați aceasta discuție fără rost sa o faceți în alta parte!! Nu e nevoie sa poluam acest topic cu discuții fără sens!! Lăsați lumea sa vadă poze cu moto cu informațiile și serviciile de transport oferite!! Pentru discuții generale exista alte posturi!!!

Mulțumesc anticipat pentru înțelegere!!! Sper!!!!!

O seara buna.

Ps:pot ruga un administrator sa curețe aceste discuții fără rost?

Mulțumesc. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara...nu am rute spre Madrid...și ca sa merg doar ptr o motocicleta,  nu cred ca se justifica..😄

Luați legătura cu colegul Adrian 45...El avea curse spre Spania...poate va ajuta el..

Spor.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

40 minutes ago, Cristi Nazarov said:

În alta ordine de idei, aici e despre transport!! Am rugămintea dacă doriți sa continuați aceasta discuție fără rost sa o faceți în alta parte!!

Aici este un forum. Dar poti incerca olx daca nu vrei discutii. 

10 minutes ago, Cristi Nazarov said:

și ca sa merg doar ptr o motocicleta,  nu cred ca se justifica

Asta e raspuns de taximetrist din IF, fara suparare! Spune-i omului pretul si lasa-l pe el sa decida daca se justifica sau nu.

 

Spor la transportat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Când o sa aveți nevoie dvs de oferta de transport va răspund!! Pana atunci...o fi forum...dar e structurat pe domenii de discuții,topicuri dedicate și tot asa...aici e vb de transport...dacă va interesează discuțiile despre banii și dorințele unora de a-și cheltui propriile resurse, mergeți în zona dedicata!!

Mulțumesc anticipat pentru înțelegere.. 

O seara buna vs doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

  Care e problema ca s-a discutat pe topicul tau, ca l-am poluat cum zicei mai sus ? - se cam umfla orezul in tine

   Dacă nu-ți convine ce am postat, vorbește cu administratorul și șterge postările

  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...