Sari la conținut

Criminala pustiului din Baneasa,huiduita la tribunal.


HondaSan
 Share

Postări Recomandate

hai sa va mai spun ceva: eu tocmai am terminat 3 ani de suspendare ca i-am mierlit pe doi betivi. mi-au sarit in fata, eram cu duba. plm, in stanga aveam masina, in dreapta motor. aia in mijloc. pe rosu. n-am avut nici atunci, nici acum macar o urma de remuscare. ma CAC pe ei. am luat cu suspendare ca aveam 110 pe limita de 60 in schimb. ma rog, dupa masuratorile lor. eu in bord aveam ~95...

Felicitari ! Sper in plus ca erau si tigani. Daca da, ai tot respectul meu. Cred ca la fel faceam si eu, ar trebui sa-ti multumeasca statul ca a economisit niste bani de ajutor social care se duceau pe bautura, iar apoi pe tratamente costisitoare de ciroza.

Edit: nu e la misto postul ... intr-o noapte m-am speriat cumplit cand mi-a aparut in fata conservei un (cuvant urat) mort de beat pe mijlocul soselei. Am oprit, l-am batut bine si l-am lasat in sant. Sper c-a dat ortu' popii mancat de vreun lup ca era o zona mai necirculata.

Editat de danny120669
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari ! Sper in plus ca erau si tigani. Daca da, ai tot respectul meu. Cred ca la fel faceam si eu, ar trebui sa-ti multumeasca statul ca a economisit niste bani de ajutor social care se duceau pe bautura, iar apoi pe tratamente costisitoare de ciroza.

Edit: nu e la misto postul ... intr-o noapte m-am speriat cumplit cand mi-a aparut in fata conservei un (cuvant urat) mort de beat pe mijlocul soselei. Am oprit, l-am batut bine si l-am lasat in sant. Sper c-a dat ortu' popii mancat de vreun lup ca era o zona mai necirculata.

 

nu erau tigani dar erau vai mama lor... traiau in bidon-ville-ul de la iesirea orasului. cel mai nasol a fost cand l-am sters pe unu' cu motoru intr-un sat de 200 de m. mamaaaaa, acolo chacare pe mine! n-am oprit imediat, am mai mers vreun km pana m-am oprit, ce tin minte in schimb e ca erau -5 grade, muream de frig dar m-am incalzit INSTANT! si de ce? venea un tir cu "csenoane" peste tot, n-am vazut nimic din fata... alta mizerie si cu xenoanele care nu-s puse pe o lupa dedicata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistii p....di!Mai aveti putin si-l scoateti vinovat pe confratele ucis de zdreanta aia si pe Huidu nevinovat!Vai de capul vostru de fatalai!

Stati linistiti si nu va agitati ca nu va cerut nimeni sa-l razbunati pe confratele nostru!

Nu va chemat nimeni sa dati cu oua sau cu (cuvant urat) in maimuta aia!

Va bagati in seama care mai de care si o ardeti flower power , intoarceti obrazul crestineste ca niste slugi demne de dispret!

Iar unii au tupeul sa-i judece pe cei care se revolta prin fapte,vorbe sau scris!

 

Unul este atat de (cuvant urat) incat compara neplata amenzilor cu nenorocirea intamplata confratelui nostru!Si inca cativa idioti i-l aproba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adiy32 : Confrati? Din ce iti rezulta tie ca am fi frati noi motociclistii ? Tu nu observi comportamentul confratilor tai ce acest site moto ? ( la general )

Tsunami : Foarte bine ai punctat in cele mai multe randuri .

On : Nu fac eu legea nu judec eu dar din moment ce este UCIDERE DIN CULPA atunci e foarte clar ca indiferent de modul in care s-a petrecut nefericitul eveniment cel ce a produs nenorocirea NU A FACUT-O CU INTENTIE !

Inchisoare cu executare merita toti politicienii care ne-au distrus ca popor / aceeia care comit o crima cu concesamant .

p.s : Puteti sa ma cacati cat vreti dupa postul meu , este ce cred eu si nu mai am nici un fel de sentimente vis a vis de MOTOCICLISTI LA GRAMADA. Succese !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...