Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

nu e vb de unde a scos ceea ce a scris...ci ca are dreptate... si am ti-am mai zis... nu te mai luat de persoane pe care nu le cunosti...

imi pare rau ca aceasta rubrica, in proportie de 90% a fost infectata cu intepaturi care nu au nici un ros...

semnat... andrei, sofer pe dac... am plecat sa ma c*c

 

Wey, e rubrica alte discutii. De ce sa-ti para rau??? Era mai nashpa dak ne porcaiam pe topicul omului care are nevoie de mototriciclu. Dak faceam asta chiar k eram nesimporci.

Asa k....show must go on.

Bulbucatule :bow: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Wey, e rubrica alte discutii. De ce sa-ti para rau??? Era mai nashpa dak ne porcaiam pe topicul omului care are nevoie de mototriciclu. Dak faceam asta chiar k eram nesimporci.

Asa k....show must go on.

Bulbucatule :bow: .

Tot n-am inteles de unde ai tras concluzia ca sunt comunista. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreba cineva care-i treaba cu noul cod rutier(daca poate face scoala mai devreme) si eu am gasit raspunsul.

 

"Art.29.- (4) Pot efectua cursurile practice de invatare a conducerii unui vehicul pe drumurile publice si persoanele care nu au inca varsta minima prevazuta de lege pt categoria sau subcategoria din care face parte vehiculul respectiv,dar nu cu mai mult de 3 luni inainte de implinirea acesteia"

 

 

URAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! :bow: :bow: :lol: :bow:

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreba cineva care-i treaba cu noul cod rutier(daca poate face scoala mai devreme) si eu am gasit raspunsul.

 

"Art.29.- (4) Pot efectua cursurile practice de invatare a conducerii unui vehicul pe drumurile publice si persoanele care nu au inca varsta minima prevazuta de lege pt categoria sau subcategoria din care face parte vehiculul respectiv,dar nu cu mai mult de 3 luni inainte de implinirea acesteia"

URAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! :bow: :bow: :lol: :bow:

Ce "ura!" ? Cu 3 luni inainte sau nu e tot aia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce "ura!" ? Cu 3 luni inainte sau nu e tot aia .

Ba nu e tot aia.Ca daca esti nascut pe la jumatatea sezonului se duce tot pana sa-ti iei motor,daca incepi scoala dupa ce ai implinit 16 ani.

 

bv stres..bine ca ai venit cu raspunsul la aprox 2 luni decand am postat eu legea scanata aici...

oricum...si atunci ai zis ura...

deci nu vad ce rost are sa scri aiurea iar...

Nu tin minte sa fi citit chestia asta.Sau ramasese nelamurita de am retinut.Imi dai si mie link-ul de la ce ai scanat tu,te rog?

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urat din partea ta k l-ai dat dracu pe radu :banana:

nu? asa ziceam si eu oricum problema nu era asta, ca apropae sigur nici In Rai nu o sa ajung asa ca era bine de stiut ca aveam un loc rezervat la caldurica :finger:

 

oricum ce a fost a trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi uite asha unii poameni fac numarul personal de posturi sa creascaaaaa aiurea, crescand cu ele shi liniiutzele de la profil. mare prostie. poate se trezesc moderatorii shi va sterg tot topicul :finger: nu ca nu s-ar mai fi intamplat. shi mai rau daca va anuleaza numarul de posturi, ce tragic ar fi pt unii.

 

on-topic. imi pare rau ca postez cand acum nu prea mai am legaturi cu bacaul. m-am mutat din onesti in afara tzarii de mai bine de un an de zile, dar imi aduc aminte cand ne-am intalnit ultima data la targul ocna, nu stiu cat mai retineti voi, nu de alta dar atunci eram doar pasager pe motocicleta comunista a pprietenului meu. bafta multa shi success in continuare. sarbatori fericite tuturor daca nu mai dau pe aici pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi uite asha unii poameni fac numarul personal de posturi sa creascaaaaa aiurea, crescand cu ele shi liniiutzele de la profil. mare prostie. poate se trezesc moderatorii shi va sterg tot topicul :D nu ca nu s-ar mai fi intamplat. shi mai rau daca va anuleaza numarul de posturi, ce tragic ar fi pt unii.

 

on-topic. imi pare rau ca postez cand acum nu prea mai am legaturi cu bacaul. m-am mutat din onesti in afara tzarii de mai bine de un an de zile, dar imi aduc aminte cand ne-am intalnit ultima data la targul ocna, nu stiu cat mai retineti voi, nu de alta dar atunci eram doar pasager pe motocicleta comunista a pprietenului meu. bafta multa shi success in continuare. sarbatori fericite tuturor daca nu mai dau pe aici pana atunci.

N-am scris pe aici ca sa am posturi multe ci ca sa le dau replica celor care se luau de mine :D si ti-as fi recunoscatoare daca le-ai putea sterge :finger: (posturile mele,nu tot topicul ca se supara lumea)

 

urat din partea ta k l-ai dat dracu pe radu :banana:

Daca ai fi citit un post de-al lui de mai sus ai fi putut observa ca merita,dar mi-am cerut,totusi scuze,ca s-a revansat.Ideea e sa-l las o perioada sa se calmeze ca sa nu pierd vremea tot certandu-ma si impacandu-ma :P

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi uite asha unii poameni fac numarul personal de posturi sa creascaaaaa aiurea, crescand cu ele shi liniiutzele de la profil. mare prostie. poate se trezesc moderatorii shi va sterg tot topicul :finger: nu ca nu s-ar mai fi intamplat. shi mai rau daca va anuleaza numarul de posturi, ce tragic ar fi pt unii.

 

on-topic. imi pare rau ca postez cand acum nu prea mai am legaturi cu bacaul. m-am mutat din onesti in afara tzarii de mai bine de un an de zile, dar imi aduc aminte cand ne-am intalnit ultima data la targul ocna, nu stiu cat mai retineti voi, nu de alta dar atunci eram doar pasager pe motocicleta comunista a pprietenului meu. bafta multa shi success in continuare. sarbatori fericite tuturor daca nu mai dau pe aici pana atunci.

 

Nu stiu cum vine treaba k dak ai multe posturi esti jmecher pe forum. Crezi k conteaza o liniuta la status mai mult k o ora de mers cu motorul??? Majoritatea reply-urilor de aici sunt "drept urmare..." (k sa nu mai scriu polemici pe aici).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiati ca aveti un harley in bacau?este in curs de inmatriculare.omu nu intra

pe forum ca membru, ci doar ca vizitator.am poze cu el, dar nu prea le-as pune,

caci nu-s ale mele personale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut....

ce haley are??

o fi cel de la Onesti...

 

stiati ca aveti un harley in bacau?este in curs de inmatriculare.omu nu intra

pe forum ca membru, ci doar ca vizitator.am poze cu el, dar nu prea le-as pune,

caci nu-s ale mele personale.

Da stii de cand exista Harley in Bacau? :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi uite asha unii poameni fac numarul personal de posturi sa creascaaaaa aiurea, crescand cu ele shi liniiutzele de la profil. mare prostie. poate se trezesc moderatorii shi va sterg tot topicul :D nu ca nu s-ar mai fi intamplat. shi mai rau daca va anuleaza numarul de posturi, ce tragic ar fi pt unii.

 

on-topic. imi pare rau ca postez cand acum nu prea mai am legaturi cu bacaul. m-am mutat din onesti in afara tzarii de mai bine de un an de zile, dar imi aduc aminte cand ne-am intalnit ultima data la targul ocna, nu stiu cat mai retineti voi, nu de alta dar atunci eram doar pasager pe motocicleta comunista a pprietenului meu. bafta multa shi success in continuare. sarbatori fericite tuturor daca nu mai dau pe aici pana atunci.

 

Aburita de Smog? :banana: nu tzin minte sa te fi aburit vreodata :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...