Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am primit si eu de la cineva...

si pun aici linkul k sa te documentezi, sa ne spui de care ai...

http://www.resursadefun.ro/gi15_originea_c..._sutienelor.htm

E amuzanta faza,dar nu tin minte sa te fi luat la misto,prin urmare am aceeasi pretentie de la tine

 

Hai nu te da la urs cu mana goala :wave: .

:D ...ceva cu minus n-ai ? :peace:

depinde care urs,Winnie Puf :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce te lauzi?Lauda de sine nu miroase a bine :ok:

nu, she suck

 

ATENTIE !!!

Se vinde una bucata YAMAHA FZ6S FAZER !!!!

:peace: :wave:

bafta la vanzare, asteptam si explicatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa stiu si eu de ce te legi de mine? :D

 

Ptr. k te-ai bagat in seama fix k un poponeata cu urechi. Dak si la vanzarea unui motor se face bascalie de asta chiar k te dai de-a dura cu tomata pe calea ferata :wave: .

 

nu, she suck

 

:ok: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce te lauzi?Lauda de sine nu miroase a bine :peace:

OK,scuze daca te-am jignit.Am facut o gluma care n-a fost gustata,din cate observ.Vanzare buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred k e stres plecata din bc, sau nu mai are net :peace:)

Sunt in bacau(din pacate),am net,numa' ca lipseste un subiect de conversatie cat de cat interesant,ca motiv de cearta degeaba e,ca suntem in luna cadourilor si-s pasnica,momentan :wave:

PS:Fii baiat dragut si invata sa scrii corect.Am invatat la scoala ca inainte de "si" ori "sau" nu se pune virgula.

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiat bun la.....Nu-s telepatica,asa ca nush la ce te-ai referit.

PS:de unde ma cunosti?

 

de unde te cunosc.. de prin bacau daca o sa ne intalnim vreodata itzi explik eu de unde te cunosc :peace:

 

este Pentru stres m-a intrebat de unde o cunosc :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiat bun la.....Nu-s telepatica,asa ca nush la ce te-ai referit.

PS:de unde ma cunosti?

de unde te cunosc.. de prin bacau daca o sa ne intalnim vreodata itzi explik eu de unde te cunosc :peace:

 

este Pentru stres m-a intrebat de unde o cunosc :wave:

Si te-am mai intrebat la ce sa fie bun baiatul.Intra pe mess si spune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred k intra pe mess.....

si..... dak ampus virgula ca sa accentuez ceva e vreo problema...

Ce artagos esti in ultima vreme!Vrei o fata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ster... nu, nu vreau o fata, am o viatza privata f buna....

si cu postu' asta inchei orice discutie la rubrica asta.... cel putin pt o perioada...uneori e prea frumoasa viatza, si o irosim cu topicuri de cacao, care atunci cand sunt citite de X din afara comunitatii bacauane sau nu, care nu cunoaste situatia, rade de ii ajung pantalonii maro....

a... si un sfat personal pt tine.... lasa "gura" mai mica cand vb cu unele persoane, pt k nu le cunosti

Editat de bMaNiAc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata....stiu.... ufff... greu a mai fost :bow: :bow:

Mi-l spune si mie cineva,va rog?N-am fost pe acolo si-mi pare rau.Oricum nu puteam veni.Dar vreau sa aflu bancul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ster... nu, nu vreau o fata, am o viatza privata f buna....

si cu postu' asta inchei orice discutie la rubrica asta.... cel putin pt o perioada...uneori e prea frumoasa viatza, si o irosim cu topicuri de cacao, care atunci cand sunt citite de X din afara comunitatii bacauane sau nu, care nu cunoaste situatia, rade de ii ajung pantalonii maro....

a... si un sfat personal pt tine.... lasa "gura" mai mica cand vb cu unele persoane, pt k nu le cunosti

Scuzati,va rog!N-am mai apucat sa pun si smyle-uri ca intrase tata in camera si probabil de asta n-ai observat ca o ziceam ironic.Imi cer inca o data scuze :bow: :bow:

 

Ce discutii de cacao ... vorbiti si voi ceva de motoare , magazine , produse ...

OK,incepe tu :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-l spune si mie cineva,va rog?N-am fost pe acolo si-mi pare rau.Oricum nu puteam veni.Dar vreau sa aflu bancul

stii bancul cu coincidentza? hai ca tzil zic eu ... Era bula ... se duce la bunikasa sii zice bunika vreau sa itzi dau la buci .. sa ma racoresc si eu .. la care bunikasa pleaca de aici nesimtitule pleaca bula suparat ... la care bunikasa sta si se gandeste .. da ce-ar fi sa-i dau eu baiatului ce are nevoie .. decat sa se duca la curve sa ia ceva ... boli si treburi de astea ... se duce bula cu bunicasa in podu grajdului,.,... da bula la buci la bunicasa ... si se uita in jos printre barne jos in grajd vede pe tatal lui dadea la buci lu maicasa intreaba bula tata da ce dreq faci acolo ? da taica su fuck pe mata ...la care bula bai tata ... al dreakului coincidentza si eu fuck pe mata :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...