Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

e cineva binevoitor sa ma insoteasca pe 24 mai pana la brasov? nu de alta... dar vreau sa ma iau dupa el. dar sa nu ma invete prostii.

 

macar pana la onesti.

 

 

 

putem merge impreuna si vor mai fi doritori, putem deschide un topic ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la braos vma duc la o intrunire cu firebladeri.... :( credeti ca ma puteti ajuta? nu de alta... dar mi-e frica putin pe oituz.... si m-as lua dupa voi, cei cu mai multa experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de la cine ai auzit.... :) dar o sa ma obisnuiesc pe drumuri. luni plec la iasi si nu cred ca o sa fie probleme :(

 

a venit intrerimp si plasticu.... deci care vine la brasov pe 24?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mertan, te-a agatzat ieri Militia, ca am vazut ca opreau la greu (si tu nu erai tocmai in regula) ???

frate nu ma enerva. ieri am dat poligonul si l-am luat. luni imi iau permisu. si luni ies cu motoru.ieri am fost toata ziua in poligon. nu stiu de ce iti pasa tie de mie. eu nu am zis nimic de tine niciodata. nu stiu de unde scoti tu informariile astea. carei problema ta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate nu ma enerva. ieri am dat poligonul si l-am luat. luni imi iau permisu. si luni ies cu motoru.ieri am fost toata ziua in poligon. nu stiu de ce iti pasa tie de mie. eu nu am zis nimic de tine niciodata. nu stiu de unde scoti tu informariile astea. carei problema ta?

 

Ieri mergeai spre Iasi cu masina, si am vrut sa te sun, ca erau vreo 3 radare pe drum, dar deja vorbeai la telefon. Am vazut ca nu iti mergea faza scurta pe dreapta, si ei opreau si pe cei cu defecte de-astea. Vroiam sa stiu daca te-au oprit, sau ai trecut neobservat.

Deci ieri nu ai fost toata ziua in poligon ;) .

De ce ai dat asa de tarziu poligonul??? Nu te programasera mai devreme???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai unde era control am mers in spate la tiruri sa nu ma vada. si poligonu l-am dat la ora 14.00

 

ma gandeam ca m-ai vazut pe motor.

 

CEI CARE VOR SA MEARGA LA BRASOV PE DATA DE 24 MAI SA IMI COMUNICA NUMARUL DE PERSOANE. CA SA IMI FIE MAI USOR SA CAUT O CAZARE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CEI CARE VOR SA MEARGA LA BRASOV PE DATA DE 24 MAI SA IMI COMUNICA NUMARUL DE PERSOANE. CA SA IMI FIE MAI USOR SA CAUT O CAZARE.

 

cati sunt pana acu? platesti tu cazarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai multe detalii???

Avea vreo 50-60 km/h , era fix in fata la selena(de langa mall) , a franat brusc si a culcat motorul . Nu mi-am dat seama ce se intamplase . :cheers:

motorul nu e chiar rosu , e de un portocaliu rosiatic ...cam atat.

Editat de Calin_Bc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...