Sari la conținut

Sa ne cunoastem mai bine pe ..facebook !


Vizitator danBst
 Share

Postări Recomandate

Vizitator danBst

Nu am specificat ca e doar pt cei din Italia ...ideea a fost pt toti iubitorii celor 2 roti !!!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna o baza de date interactiva de contacte pe care multi inca o mai confunda cu o retea de socializare ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna o baza de date interactiva de contacte pe care multi inca o mai confunda cu o retea de socializare ! :P

aaaa e cahcahtul ala unde pun toti prostii poze sa vada hotii ca ei sunt in vacanta sa le poata sparge casa?

aaaaaa am inteles ....ca ce chestie sa pui poze sa vada toata lumea ce faci unde esti? asta e moda noua? hmm...get a life cei care aveti asa ceva ...plimbati-va cu mobra mergeti la un gratar , beti o bere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

timber... NOI facem business cu facebook, VOI puneti poze cu "shaormele din dotare".

facebook-ul este o baza de date interactiva cu contacte si clienti pentru noi... care punem reclame, facem campanii, concursuri pentru voi care sunteti CONSUMATORII...

Am clientii care investesc lunar peste 1200 eur in campanii de advertising pe facebook, campanii care le aduc sute de clienti la un cost incredibil de mic per client.

Pe tine cat te costa un client ??

Vorbim de bugete, de strategii etc. ...

 

D'aia "unii are bani si altii nu" pentru ca "unii" invata tot timpul cautand fel si fel de solutii pentru asi atinge clientul aflat in target, iar "altii le stie ei pe toate".

 

mai simplu de atat nu se poate descrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Adrian, Roncadelle, Brescia !!

 

Salut Adrian, bine ai venit pe sectiune. Cam putina lume in ultima vreme pe aici, putinii motociclisti pe care ii cunosteam in nordul Italiei ori s-au mutat, ori nu mai au motocicleta, ori au vandut-o. Ce motocicleta ai tu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam greu dar nu imposibil. Cam bate vantu pe aici in ultima vreme ... eu probabil o sa merg la motobefana la Milano pe 6 ianuarie, daca nu iti e prea frig hai si tu. Ma intalnesc cu niste prieteni acolo, facem grup si apoi mergem in vizita la 2 spitale. Am mai fost si in anii trecuti, e plin de motoare si e o ocazie buna sa iti vezi prietenii moto iarna,

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...