Sari la conținut

Plec La Pescuit


B.B.
 Share

Postări Recomandate

Azi plec la Pescuit. 40 de km offroad in Insula Mare a Brailei. Amatorii de enduro si crapalai si stat la cort o noapte sunt asteptati la Braila. :lol: Cine vine primul are 2 beri de la mine!

 

Va astept! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimeni?

3(trei) beri plus o mamaliga! Serios! :lol:

 

Inscrierile se fac pana la ora 11 cel tarziu. Ofer masa si cazare. Am trei camere, casa mea, eu tai eu spanzur. Dam si chef daca vreti. Dau de baut pentru prima japoneza!

post-7046-1163825579_thumb.jpg

post-7046-1163825688_thumb.jpg

post-7046-1163825772_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimeni?

3(trei) beri plus o mamaliga! Serios! :lol:

 

Inscrierile se fac pana la ora 11 cel tarziu. Ofer masa si cazare. Am trei camere, casa mea, eu tai eu spanzur. Dam si chef daca vreti. Dau de baut pentru prima japoneza!

 

eu veneam la pescuit da-i prea departe acolo. hai tu undeva la mijloc. eu is din mangalia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Iar nu ajung in WE la Dunare ;) Tare m-as fi urcat fix acum pe motor dar fac turturi 250 km noaptea Mutati-o fratilor mai aproape :banana: Nu-ti urez nimic sa nu te superi ! :banana:

dupa ce am mers 50km pe teren accidentat sa ajung la locul cu pricina, mi-am dat seama ca am uitat mamaliga acasa. M-am intors dupa ea. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar halau' cat e halatu'?

 

Poze cu peste nu se paun ca era inchis la metro. joke

 

On topic: Pune niste poze cu pestele prins sa vada lumea ce a pierdut.

 

 

Peste nu am prins atunci.

 

Acum, in jurul orei 7:00 plec la Bucuresti. La 7:30 sunt in Piata Revolutiei. ( :peace: ).

 

Daca vrea cineva sa ne intalnim sa ne vedem si sa stam de vorba, sunati-ma sau dati beep ca sun eu. 0727774403. Sau dati mail la belciu.bogdan@gmail.com. Pot vedea mailurile pe telefon. Sau SMS.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste nu am prins atunci.

 

Acum, in jurul orei 7:00 plec la Bucuresti. La 7:30 sunt in Piata Revolutiei. ( :ok: ).

 

Daca vrea cineva sa ne intalnim sa ne vedem si sa stam de vorba, sunati-ma sau dati beep ca sun eu. 0727774403. Sau dati mail la belciu.bogdan@gmail.com. Pot vedea mailurile pe telefon. Sau SMS.

Bafta.

 

zbori nu? :wave:)

 

ai grija ca e ceata pe pista...

 

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...