Sari la conținut

Cine face carene?


ricomuerte
 Share

Postări Recomandate

pai as putea sa o trimit eventual pe cealalta si sa o faci in oglinda cumva. uite o poza ca sa iti dai seama cam cum e(chestia aia mica de sub scaun si rezervor). are un surub mai mare(de prindere) si 2 varfuri de plastic de bagat in 2 gauri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, mai ieftin decat cu ebay nu cred sa iesi, si mai bine sigur nu

ce vrei tu, daca nu ai una de imprumut, necesita matritare, si nimeni nu face asa ceva ieftin :)

dar iti urez succes :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe ebay am gasit una care costa 15 euro si una costa 80 euro....nu pot sa pricep de ce e diferenta asta asa mare...o sa incerc sa rezolv la noi. multumesc pentru sfaturi. sper sa ma ajute aviatoru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Vizitator Christian Oros

Încearcă la Adi Vlădeanu în Rădăuți (lucrează pe Păpetăriei). Se pricepe la tot ce este legat de carene și face lucrări ca la carte. Dacă te hotărăști lasă-mi un P.M. și îți dau nr lui. Baftă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca la vara aduc motorul acasa as vrea sa-l vizitez si eu poate au o sansa de recupere carene mele,ca aici costa o caruta de bani sa-i pun altele.


» Post actualizat in 14 Feb 2015 16:27
Cam așa arata carena dar nu se vede tot în foto

post-87083-0-85708400-1423930704_thumb.jpg

post-87083-0-29540100-1423930707_thumb.jpg

post-87083-0-01996400-1423931184_thumb.jpg

Editat de XCATale
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

eu pe ale mele le-am lipit la mihai...si nu pot spune decat ca sunt f multumit...comparativ cu stilul in care a fost zdrelita carena...plus ca am mai avut si lipsa o bucatica

Editat de andutzu_85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a spus ca o poate lipi. Initial vroiam sa o duc la cineva in Radauti dar daca zici ca se pricepe, o sa-l rog pe el sa o rezolve

» Post actualizat in 13 Mar 2015 10:45

Si mie mi-a spus ca o poate lipi. Initial vroiam sa o duc la cineva in Radauti dar daca zici ca se pricepe, o sa-l rog pe el sa o rezolve

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a spus ca o poate lipi. Initial vroiam sa o duc la cineva in Radauti dar daca zici ca se pricepe, o sa-l rog pe el sa o rezolve

» Post actualizat in 13 Mar 2015 10:45

Si mie mi-a spus ca o poate lipi. Initial vroiam sa o duc la cineva in Radauti dar daca zici ca se pricepe, o sa-l rog pe el sa o rezolve

azi am fost si am ridicat carenele de la vopsit...si nu pot spune decat ca sunt super multumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...