Sari la conținut

Accident La Cluj Napoca


SspBike
 Share

Postări Recomandate

ieri 18.11.06 seara, la iesire din cj spre oradea un audi combi negru intoarce pe linie dubla continua si aproape sub un pod, in fata la un motociclist cu pasagera. impact brutal moto fata in usa spate stanga audi.

pilot ranit la fata mai grav, s-a rupt casca, fata am inteles ca are doar julituri si contuzii.

bulangii cu audi urlau acolo ca acum au adus masina din germania si au dat pe ea 12 Eu.

sa nu-i omori???? (au avut noroc cu politia)... :lol:

Editat de sebi77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol. am vazut si la stiri pe antena despre accidend si in sfarsit o replica care mi-a placut . ceva de genu " toata lumea spune despre motociclisti k merg tare etc dar se pare ca soferii nu ii respecta in trafic "

recuperare rapida motociclistului si pasagerei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri 18.11.06 seara, la iesire din cj spre oradea un audi combi negru intoarce pe linie dubla continua si aproape sub un pod, in fata la un motociclist cu pasagera. impact brutal moto fata in usa spate stanga audi.

pilot ranit la fata mai grav, s-a rupt casca, fata am inteles ca are doar julituri si contuzii.

bulangii cu audi urlau acolo ca acum au adus masina din germania si au dat pe ea 12 Eu.

sa nu-i omori???? (au avut noroc cu politia)... :lol:

aici am postat si eu odata ce am auzit... /index.php?showtopic=69755 asta scrie ""nu stiu nimic concret dar am dat ceva telefoane si am inteles ca e vorba de vlad (unu care umbla cu sorin si mirel ) a avut inainte un zzr

a imprumutata motorul lui sorin honda fire blade....si un bou cu un audi a intors pe linie continua ...

vlad era cu prietena pe motor...din cate am intzeles ea nu a patzit mai nimica doar e cam inspaimantata

el inconstient....sa speram ca se insanatoseste....""

kiki""am fost eu acolo cred ca la vreo 2 min dupa ce s-a produs accidentul.din cate mi-am dat seama conservaru nenorocit a intors peste linia dubla continua si a acrosat un motociclist care avea o pasagera.din ce am vazut eu la fata locului tipul era lovit la fata,dar tipa nu am vazut sa aiba vreo leziune avea si casca pe cap.de unde miam dat seama ce s-a intamplat?foarte simplu masina implicata un audi a4 sau a6 avea airbagurile laterale deschise.alea se deschid numai la loviturile laterale deci masina era cumva de-a lungul drumului.sa speram ca nu e nimic grav.am si doua filmulete facute cu telefonul si le pot pune maine pe forum.conservarule multa ""

..spune mai multe detalii de starea lui...am inteles ca era destul de rau lovit ;)

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica celor 2. Conservarii meritau o ;) care sa se lase cu o spitalizare de vreo 12.000 de euro. Pt unii banii sunt mai importanti decat viata unui om. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici am postat si eu odata ce am auzit.../index.php?showtopic=69755..spune mai multe detalii de starea lui...am inteles ca era destul de rau lovit :banana:

nu era al meu motorul

baiatul am inteles ca e constient, vorbeste, nu are nimic grav in afara de lovitura mai naspa la un pomet, dinti si limba.

sper sa scape fara operatii!!!

 

Insanatosire grabnica celor 2. Conservarii meritau o :banana: care sa se lase cu o spitalizare de vreo 12.000 de euro. Pt unii banii sunt mai importanti decat viata unui om. :lol:

of, of, of...ce mi-as fi bagat putin mana in capul lor... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri 18.11.06 seara, la iesire din cj spre oradea un audi combi negru intoarce pe linie dubla continua si aproape sub un pod, in fata la un motociclist cu pasagera. impact brutal moto fata in usa spate stanga audi.

pilot ranit la fata mai grav, s-a rupt casca, fata am inteles ca are doar julituri si contuzii.

bulangii cu audi urlau acolo ca acum au adus masina din germania si au dat pe ea 12 Eu.

sa nu-i omori???? (au avut noroc cu politia)... :lol:

;) :crack: :crack: :banana: ce uameni :banana: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri 18.11.06 seara, la iesire din cj spre oradea un audi combi negru intoarce pe linie dubla continua si aproape sub un pod, in fata la un motociclist cu pasagera. impact brutal moto fata in usa spate stanga audi.

pilot ranit la fata mai grav, s-a rupt casca, fata am inteles ca are doar julituri si contuzii.

bulangii cu audi urlau acolo ca acum au adus masina din germania si au dat pe ea 12 Eu.

sa nu-i omori???? (au avut noroc cu politia)... :lol:

scuze aici...de nervi am scris doar 12 eu de fapt 12000Eu.

fata e ok acum

baiatul nu are fracturi

doar azi voi afla ce e cu pometul...

numai bine la amandoi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la fata locului cand am fost eu amandoi erau constienti.sper ca sanatatea lor nu s-a agarvat.iar conservarului care tocmai venea cu m asina din germania multa :lol: ;) :banana: :banana: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Dupa un accident cu urmari grave se ajunge si la un proces. Dupa proces se decide cum va fi despagubit. Nu?

 

M-ati inteles gresit... eu nu cunosc persoana ca sa pot da detalii, dar tatal meu a fost implicat intr-un accident in 18 mai 2005 si procesul si acum mai dureaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatu si-a revenit 100%.

Nu are urmari vizibile...

Cica daca nu l-a omorat aia de 900 isi cumpara de 1000....

No comment...

ma bucur sa aud ca s-au recuperat amandoi, si e bine ca omu' gandeste pozitiv. :D

Aveti grija, nu la cum mergeti voi, ci la "partenerii de trafic".

Cred ca vb din partea tuturor, ca toti din masina trebuiau :ok: :peace: :wave:

 

Privirea sus si ochii larg deschisi dupa "smecherii" din trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur sa aud ca s-au recuperat amandoi, si e bine ca omu' gandeste pozitiv. :D

Aveti grija, nu la cum mergeti voi, ci la "partenerii de trafic".

Cred ca vb din partea tuturor, ca toti din masina trebuiau :ok: :peace: :wave:

 

Privirea sus si ochii larg deschisi dupa "smecherii" din trafic.

Corect.

Cat despre gandirea pozitiva...baiatu e incepator si nici nu are motorul lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...